Образ Венеції в художній культурі – Культурний Проект
Відбулась: 12.06 о 19:00

Образ Венеції в художній культурі

Мистецтво
Загальна картина
Місце Освітня станція 31в1
вул. Пушкінська 31в1

Тривалість 2 години з перервою

Протягом віків Венеція вабила художників, письменників, поетів, а згодом і кінематографістів. Завдяки їм Венеція стала одним з таких міст, про які кожен має яскраве уявлення, навіть якщо ніколи там не бував. І не випадково базова хартія ЮНЕСКО, що говорить про охорону всесвітньої культурної спадщини людства, називається Венеціанською. Зустріч із цим містом, хоча б подумки, не може бути зайвою. 

Лекція безкоштовна виключно за умови попередньої реєстрації (для цього потрібно натиснути на кнопку "Записатись на курс" на сторінці курсу).

Кількість місць обмежена.

Лектор

Наталія Романова

Старший викладач Національного університету театру, кіно і телебачення  ім. І.К. Карпенко-Карого та викладач Національної академії образотворчого мистецтва і архітектури. Працювала тривалий час у Національному Києво-Печерському історико-культурному заповіднику. Публікується в часописах «Галерея», «Народний депутат», «Антиквар», окремі публікації є в інших періодичних виданнях і збірках матеріалів наукових конференцій. Закінчила мистецтвознавчий факультет Київського державного художнього інституту.

Місце проведення

Лекцiя проводиться у Освітня станція 31в1 вул. Пушкінська 31в1

Лекція минула

Зареєструйся та отримуй
більше матеріалів
та інших можливостей! Зареєструватися на сайті