Початок 27 травня
10 лекцій, 3 семінари
Навчання
/
Онлайн-курс

Правила успішної комунікації

Логіка
Цей курс допоможе вам розвинути комунікативні навички. А саме: впевнено презентувати себе та свою позицію, захищати її у суперечці, ефективно критикувати опонента, протистояти маніпуляціям, долати стресові ситуації та спілкуватися з токсичними людьми.

Про курс

У курсі ми розповімо про 10 правил комунікації, застосування яких на практиці зробить ваше професійне та буденне спілкування успішним.
Що таке успішна комунікація?

1. Комунікація буде успішною, якщо вона ефективна. Ознайомившись з лекціями з цього курсу, ви зможете встановити контакт зі співрозмовником; чітко і ясно викласти власну позицію з певного питання; надати переконливу відповідь на критику; вчасно розпізнати когнітивні викривлення, аргументативні помилки, маніпулятивні технології, наявні у процесі спілкування.

2. Успішність в комунікації означає її результативність. Знання, які ви отримуєте від курсу, допоможуть вам не просто брати участь у спілкуванні, а досягати тієї мети, яку ви перед собою поставили.

3. Комунікація буде успішною, якщо застосувавши певні інструменти, після її завершення ви не будете виснажені та спустошені, а, навпаки – сповнені енергією і здатні до подальшого продуктивного спілкування з новими і новими співрозмовниками.
Як відбувається навчання
Додаткові матеріали та комунікація
Комунікація зі слухачами курсу буде відбуватися у ТГ-групі. В комплекті з відеолекціями ви отримаєте презентації, перелік додаткової літератури, а також пройдете тест наприкінці курсу.
Доступ до курсу та сертифікат
Після завершення курсу ви отримаєте сертифікат. Доступ до відеолекцій курсу буде гарантовано зберігатися для вас упродовж року.
Курс складається з 10 відеолекцій для самостійного перегляду та 3 практичних семінарів з експерткою. Щопонеділка ми будемо додавати відеолекції до вашого особистого кабінету, які ви можете переглядати у зручний для вас час
10 відеолекцій,
3 семінари

Для кого цей курс?

Для усіх, хто хоче покращити свої комунікативні навички у професійній діяльності: менеджерів, підприємців, спеціалістів, службовців тощо
/
Для тих, чия професійна діяльність пов’язана з впливом на людей через різноманітні види комунікацій: юристів, політиків, педагогів, журналістів тощо
/
Для усіх, хто займається саморозвитком і хоче зробити свою щоденну комунікацію ефективною і результативною
/

Програма курсу

Лекторка

Ірина Хоменко

Українська філософиня. Завідувачка кафедри логіки КНУ ім. Тараса Шевченка. Докторка філософських наук. Професорка. Працює у царинах логіки, теорії і практики аргументації, риторики, критичного мислення. Авторка 18 підручників та близько 200 наукових статей. Викладає, проводить публічні лекції та авторські бізнес-тренінги.
Формат навчання
Не встигаєте на семінар – його запис теж буде додано до особистого кабінету
Переглядайте відеолекції, коли і де вам зручно. Доступ до лекцій курсу гарантовано протягом року
Якщо ви маєте додаткові питання, радо відповімо на них у месенджерах соцмереж та за телефоном: +38 (095) 493 04 04 або
+38 (096) 104 20 56
Це онлайн-курс у форматі відеолекцій для самостійного опанування та комунікацією з лекторкою на семінарських заняттях
4 500 грн
Вартість курсу
3 500 грн

Статті з Журналу