ПОШИРЕНІ ПИТАННЯ
Як відбувається навчання?
Офлайн-навчання відбувається за розкладом курсу у власному просторі Культурного Проекту - Освітній станції 31В1, якщо в інформації на сторінці курсу не зазначена інша локація. Адресу та карту проїзду ви можете знайти у Контактах.

Онлайн-навчання у форматі вебінарів відбувається за розкладом курсу наживо у особистому кабінеті слухача. Після придбання курсу, ближче до дати його початку, ми поінформуємо вас про деталі навчання та доступ до особистого кабінету. 

Для зручності спілкування та спільного обговорення питань під час офлайн та онлайн-курсів будуть створені групи у телеграм, тож перед початком курсу налаштуйте цей додаток на своїх гаджетах. 

Відеокурси та відеолекції передбачають самостійне навчання. Після оплати відеокурсу чи відеолекції ви отримаєте лист з підтвердженням та доступом до особистого кабінету, куди буде завантажено курс. Ви зможете переглядати його у зручний для вас час.
Де знайти інформацію про лекторів Культурного Проекту?
Вся інформація про лекторів Культурного Проекту зібрана у розділі Експерти нашого сайту.
Як буде проходити проходити лекція - час, місце, формат?
Інформація про формат навчання, розклад лекцій, програма курсу та місце проведення курсів вказана на сторінках відповідних курсів.
Що робити, якщо ви пропустили  лекцію?
Лекції онлайн-курсів транслюються наживо у ваших особистих кабінетах, де буде доступ до їх запису впродовж календарного року. Лекції офлайн-курсів транслюються у закритій групі Facebook, де також зберігається їх запис.
Чи можу я повернути сплачені кошти, якщо курс буде скасовано?
Якщо курс скасовується через недобір слухачів – ми обов’язково повертаємо сплачені кошти у повном обсязі. Якщо ж курс переноситься на іншу дату – ми обов'язково погодимо це з вами. 
Як довго я можу користуватися записом курсу та матеріалами у своєму особистому кабінеті (відео та презентаціями)?
Доступ до відеокурсу та відеолекцій гарантується протягом календарного року. 
Запис вебінару буде зберігатися протягом календарного року.
Як придбати курс?
Ви можете придбати курс на відповідній сторінці курсу через систему LiqPay за допомогою карт Visa чи Mastercard та сервісів ApplePay та GooglePay, натиснувши на кнопку Придбати та ввести свої особисті дані для здійснення та підтвердження оплати. Також ви можете оплатити курс за реквізитами, для їх отримання напишіть нам у повідомленнях до соцмереж або ж зателефонуйте за номером +38 (095) 493 04 04.
Які є способи оплати?
Оплату можна здійснити через систему liqPay на сайті або за реквізитами, які вам надішле за запитом наш менеджер з продажів (+38 (095) 493 04 04).
Що відбувається після покупки курсу?
Після покупки курсу ми надішлемо вам лист з детальною інформацією про те, як буде відбуватися навчання та доступом до особистого кабінету. Ми зберігаємо за собою право надіслати такий лист впродовж 1 робочого дня.
Де знайти ваші лекції після покупки?
Придбані відеолекції, відеокурси та записи вебінарів завантажуються у ваш особистий кабінет, доступ до якого ви отримаєте після покупки впродовж 1 доби. Доступ до лекцій курсу гарантовано протягом року з моменту придбання.
Записи офлайн-лекцій ви зможете переглядати у закритій групі facebook, доступ до якої отримаєте на початку курсу.
Що робити, якщо ви забули пароль?
Якщо ви забули пароль - змініть його на новий за посиланням. З будь-яких технічних питань телефонуйте нам за номером +38 (095) 493 04 04 з 09:00 до 19:00 або пишіть у повідомлення соцмереж.
Чи дозволено слухати лекції компанією друзів або колег?
Придбана лекція чи курс розраховані на 1 особу. Звичайно, ми не можемо заборонити вам дивится її у компанії, але сподіваємось на ваше свідоме ставлення до інтелектуальної власності.
Також не дозволяється надавати доступ стороннім особам до вашого особистого кабінету, інакше ми можемо відмовити вам у доступі до придбаного контенту.
Чи можна завантажувати відео з особистого кабінету?
Така функція не передбачена і ми сподіваємось на ваше свідоме ставлення до інтелектуальної власності.
Як можна подарувати курс?
Зверніться до нас із цим запитом  будь-яким зручним способом. Ми можемо надати сертифікат на певну суму або курс для вашого друга або знайомого. 
Яка система знижок діє у Культурному Проекті?
У Культурному Проекті діє спеціальна пропозиція для ранніх пташок на початку продажу курсів - саме в цей період ви можете за значно зниженою та вигідної ціною придбати їх. Також у період Чорної п’ятниці, різдвяних свят та літнього періоду ми пропонуємо спеціальні ціни на курси або абонементи на окремі підбірки курсів та лекцій. Тож слідкуйте за новинами Культурного Проекту.
На який рівень знань розраховані наші лекції? Чи може людина без спец підготовки їх відвідувати?
Майже всі курси та лекції розраховані для будь-якого рівня знань та заглиблення у дисципліну, якщо інше не зазначено в описі курсу.
Якою мовою відбувається навчання?
Навчання відбувається українською мовою. Окремі курси та лекції читаються або ж записані російською мовою, про це обов’язково зазначено в їх описі.
У мене залишились бали, як я можу їх обміняти на курс або знижку?
Система лояльності та накопичення балів, яка діяла з 2018 року припинила свою дію наприкінці 2019 року. Про це ми окремо повідомляли листом, щоб ви встигли використати їх на придбання курсів зимового сезону 2020.
Я не можу зайти у свій старий особистий кабінет. Що робити?
Наразі вхід у старий особистий кабінет знаходиться тут. Це посилання діє тимчасово, до 1 листопада 2020 року.
У зв’язку з переходом на новий сайт, разом з сайтом ми переносимо кабінети тих слухачів, які заповнять цю форму, щоб зберегти доступ до контенту. Якщо ви не зробите цього у зазначений термін - доступ до курсів буде обмежений.
Коли ви купуєте контент, чи означає це безмежний доступ до нього протягом життя?
Ні, ми гарантуємо доступ до придбаного контенту на 1 рік, якщо в описі не зазначено інакше.
Ми у мессенджерах
Запитайте нас