Навчання
Онлайн-курс
/

Практики стійкості

Психологія
Курс присвячено розвитку навички життєстійкості, яка є частково вродженою характеристикою людини. Але ми можемо усвідомлено плекати цю внутрішню здатність відновлюватись та проходити через складні обставини, зростаючи. Цей курс про усвідомлення, формули та конкретні інструменти, як цього досягти.
Початок 15 травня
5 модулів, 4 семінари

Про курс

Важливою складовою курсу буде сприйняття життєстійкості, як процесу накопичення важливого досвіду та усвідомлень. А також, як результату – власного рівня відновлюваності, адаптивності та стійкості в різних життєвих обставинах.

Курс включає також набір практичних інструментів, методик, алгоритмів та протоколів, використання яких може дати той необхідний рівень досвіду в плеканні стійкості вищого ґатунку.
Від наукової та історичної складової концепції стійкості ми будемо рухатись до розуміння поняття життєстійкості або резільєнтності, щоб зрозуміти різноманіття підходів і те спільне, що об’єднує всі моделі чи формули.
Як відбувається навчання
Додаткові матеріали та комунікація
Комунікація зі слухачами курсу буде відбуватися у ТГ-групі. В комплекті з відеолекціями ви отримаєте презентації, перелік додаткової літератури, а також пройдете тест наприкінці курсу.
Доступ до курсу та сертифікат
Після завершення курсу ви отримаєте сертифікат. Доступ до відеолекцій курсу буде гарантовано зберігатися для вас упродовж року.
Курс складається з 5 модулів для самостійного перегляду. Щосереди ми будемо додавати відеолекції одного модулю до вашого особистого кабінету. Ви можете переглядати їх коли і де вам зручно. Впродовж курсу проведемо 4 практичних семінарів з експерткою
5 модулів,
4 семінари

Для кого цей курс?

/
Курс для тих, хто відчуває, що в горнилі складних ситуацій життя вас активно тестує на пружність
/
Для тих, хто час від часу відчуває втому, виснаження, вигорання, почуття апатії та зневіри, і шукає сталих інструментів для підтримки доброго рівня психічного здоров’я
/
Для тих, чия сфера професійної діяльності – це низка проєктів та взаємодія в різних ролях з чималою кількістю людей

Програма курсу

Світлана Савчук
Бізнес-тренерка та психотерапевтка. Тренінгова партнерка Європейської Бізнес Асоціації. Авторка проєкту “Спокій всередині себе”. Співзасновниця Української Спілки професійних тілесно-орієнтованих психотерапевтів.

Лекторка

Формат навчання
Не встигаєте на семінар – його запис теж буде додано до особистого кабінету
Переглядайте відеолекції, коли і де вам зручно. Доступ до лекцій курсу гарантовано протягом року
Мова викладання - українська
Якщо ви маєте додаткові питання, радо відповімо на них у месенджерах соцмереж та за телефоном: +38 (095) 493 04 04 або
+38 (096) 104 20 56
Це онлайн-курс у форматі відеолекцій для самостійного опанування та комунікацією з лектором на семінарських заняттях
4 500 грн
Ціна для Ранніх Пташок діє до 12.05.24
3 500 грн