Навчання
Онлайн-курс
/

Пізнати себе через фотографію

Психологія
Ким ми є? Як нас бачать інші, та як ми бачимо самих себе? Що нового може відкрити спостереження за повсякденною рутиною через лінзу фотокамери?

Цей курс заснований на фотографічних вправах для самодослідження. Його мета – уповільнити вас, змусити звернути увагу на самих себе та зануритися в якісне проживання тут і тепер.
Початок 9 травня
5 семінарів

Про курс

Фотографія відображає наше візуальне сприйняття реальності. Через свою виразність, значущість і емоційний заряд вона може слугувати лакмусовим папером психологічного стану, мостом до несвідомого – звідки, власне, ми і отримуємо більшість сил, мотивацій та сенсів. Все більше дослідників у світі звертаються до фотографії як до терапевтичного методу роботи з ідентичністю, самооцінкою та життєвими сценаріями.

Сьогодні, коли нам потрібно бути сильнішими, особливо складно знаходити зовнішні опори та орієнтири. Тому єдиний вихід – це налаштовувати свій внутрішній компас, інвестувати в розуміння себе, і стати більш ефективними та стійкими.

Програма курсу побудована так, щоб фотографічні вправи надихали вас послідовно вдивлятися – в себе, свої почуття, життєвий стиль, стосунки та сприйняття. А отже спонукали вас бути більш уважними та глибшими.

Заняття засновані на комплексі методик майндфулнес, терапевтичної фотографії та креативних вправ для рефлексії та самодослідження. Техніки, що покладені в основу програми, є адаптацією досвідів та поглядів таких дослідників, як Ніл Гібсон, Рут Дейві, Джуді Вайзер та Дель Ловенталь.
Як буде викладатися курс
Формат
Учасники інтенсиву будуть працювати в групах та в парах. 5 занять, протягом та між якими учасники самостійно виконуватимуть фотографічні завдання.
Для участі у курсі
Не потрібно бути фотографом, мати професійне обладнання, досвід або відповідну освіту. Достатньо камери вашого смартфону. Потрібно лише хотіти бачити – більше і глибше, та уважно спостерігати за собою.
Семінари читатимуться щотижня о 20:00 у форматі практичних занять з експерткою. Тривалість заняття — 2 години. Зустрічі відбуватимуться на платформі zoom, з увімкненими камерами.
Онлайн-курс
5 семінарів

Для кого цей курс?

/
Для тих, хто прагне освіжити погляд на самих себе та навколишній світ
/
Для тих, кого цікавить самодослідження, особистісний розвиток, робота з ідентичністю, самовираження через фотографію
/
Для тих, кому потрібно відновити контакт із собою, своїми прагненнями та емоціями, підвищити самооцінку та набути більшої стійкості

Програма курсу

Експертка

Олександра Клод

Міждисциплінарна мисткиня та психологиня. Як художниця, Олександра працює з фотографією, відео та перформансом. В своїх проєктах вона розкриває такі теми, як циклічність природи і людського життя, міфи і ритуали та їх роль у сьогоденні, а також – вплив індустріальної спадщини на кліматичну кризу. Як психологиня, досліджує терапевтичну силу мистецтва, зокрема вплив фотографічної практики на самооцінку, резильєнтність та особистісний розвиток.
Формат навчання
Не встигаєте на семінар? Його запис теж буде додано до особистого кабінету
Переглядайте записи семінарів, коли і де вам зручно. Ми гарантуємо доступ до них впродовж року
Якщо ви маєте додаткові питання, радо відповімо на них у месенджерах соцмереж та за телефоном: +38 (095) 493 04 04 або
+38 (096) 104 20 56
Це онлайн-курс. Лекції читатимуться у форматі семінарів з експерткою
4 500 грн
Ціна для Ранніх Пташок діє до 07.05.24
3 500 грн