КУЛЬТУРНИЙ ТУРИЗМ
Артподорожі зі змістом
Артмандрівки, ніби подорожі у часі, занурюють у світ прекрасного різних країн, народів та епох. Ми об’єднуємо творчих людей, які цікавляться культурою і мистецтвом, для спільного відпочинку, спілкування і більш практичного вивчення нових граней улюблених тем.

Формат мандрівки ми обрали не випадково. З одного боку, у такий спосіб наші слухачі можуть у буквальному сенсі доторкнутися до прекрасного — артефактів, про які ми розповідаємо на наших лекціях. З іншого — це можливість переосмислити саму концепцію подорожей і відпочинку. Зробити їх якіснішими і глибшими за своєю суттю. Такими, з яких можна повернутися іншою людиною, з новим досвідом вражень та інтерпретацій давно відомого і щойно пізнаного.
Переваги артподорожей
Програма
Маршрути розробляються за участю мистецтвознавців і вирізняються ретельно підібраною культурно-освітньою складовою. Основна задача таких мандрівок — пізнавальна, тому вся інформація і події, які переживатимуть учасники, будуть послідовно нанизуватися одна на одну, створюючи цілісний досвід і нову глибину пізнання.
Команда
Групу супроводжують мистецтвознавець-куратор, який спрямовує учасників у їхніх пошуках прекрасного для активізації особистісного потенціалу через задоволення естетичних потреб і пробудження творчої уяви, і програмний менеджер, який відповідає за сервіс і вирішення організаційних питань.
Автентичність
Ми не завжди обираємо оригінальні напрямки для подорожей, але навіть для добре знаних представляємо їхні культурні скарби під маловідомим кутом. Ми не просто показуємо популярні місця чи художні цінності, ми пропонуємо подивитися на них через оптику їхньої культурно-історичної цінності, щоб ви могли охопити всю силу їхнього прояву і масштаб впливу на життя людей.

Фото з наших подорожей
Відгуки
Татьяна Гуртовая
Слухачка курсів Культурного Проекту
Несколько раз я имела удовольствие побывать с Наталией Валентиновной в Европе. Это были поездки по музеям Голландии, Франции и Германии. Специалист своего дела, Наталия Валентиновна продолжает учиться всю жизнь и с любовью несёт свои знания всем, кому они могут быть полезны.
Аліна Рудомінська
Учасниця подорожі «Мандрівка музеями Німеччини»
Тетяна Рябоконь
Слухачка курсів Культурного Проекту
Спасибо, за то, что сделали этот год особенным. Особенно осмысленным, особенно пытливым, и таким объемным. Настолько, что в этот объем уместился даже палеолит :) Ваша легкость, ирония и любовь к красоте мира передается! Спасибо Вам!
Во время путешествия Наталья Валентиновна постоянно рассказывала нам о музеях, в которые мы направлялись. Так что посещение картинных галерей было вдвойне информативней и мы прекрасно понимали суть того или иного жанра, замысел художника, его технику.
Анастасія Антипіна
Учасниця подорожі «Мандрівка музеями Німеччини»
Культурный Проект словно прочитал мои мысли и организовал тур по галереям Польши и Германии. Да еще и под руководством любимого лектора Натальи Романовой. Организаторы смогли сделать поездку максимально комфортной и интересной.

Через епідемію Covid-19 Культурний Проект призупинив проведення артподорожей. Якщо ви хочете першими дізнатися про їх відновлення, залишайте свої контакти або зв’яжіться з нами у зручний для вас спосіб.

Ваша електрона адреса
Ваше ім`я
Ваш телефон
Матеріали з журналу
КОРПОРАТИВНЕ
НАВЧАННЯ