Навчання
Онлайн-курс
/

Малий екран: як орієнтуватися у серіалах?

Кінематограф
Сьогодні ТВ-шоу та серіали на стрімінгах – повноцінні гравці індустрії, які задають тон усій екосистемі відеорозваг. Як не загубитися у горах контенту, навчитися аналізувати серіали та обирати найякісніші для перегляду? Поговоримо у новому курсі Ганни Дацюк.
Початок 12 червня
4 вебінари, 1 семінар

Про курс

Форма серіалу пережила багато модифікацій, продиктованих часом та глядацькими запитами. Від другосортного контенту ця форма циклічно поверталася до своєї золотої епохи, коли серіали не просто скидали шлейф “несерйозного” медіуму, а набували кінематографічної якості та статус трендсеттера. Однак, за небувалим підйомом завжди є падіння, і стрімкий розвиток серіальної індустрії несе за собою багато недоліків та загроз, які позначаються на нас – глядачах.

Курс складається з 4 тематичних блоків, в яких ми будемо досліджувати історію серіальної індустрії та тонкощі сучасного сторітелінгу в серіалах. Ви навчитеся відрізняти “діаманти” таких великих гравців як Netflix, HBO та Disney+. Розберетеся в поняттях “оригінальний контент”, “бінджвотчінг” та “кліфхенгер”. Дослідете, чи варто боятися штучного інтелекту, який спрощує пошук серіалу, але в майбутньому може навіть долучитися до його створення. Та нарешті зʼсуєте, чому відбувся великий страйк сценаристів в 2023 році, який зупинив всю кіноіндустрію на 5 місяців, а стрімінги були головними негідниками цього страйку.
В усі часи музика вважалася мистецтвом, що здатне впливати на людей і трансформувати стан їхньої свідомості. А майстри-музиканти — доісторичний шаман, міфологічний Орфей чи сучасні боги і богині сцени, такі як Мадонна, — мали силу керувати емоціями мас.
Як буде викладатися курс
Додаткові матеріали
У комплекті з відеолекціями ви отримаєте презентації та перелік додаткової літератури
Доступ до курсу та сертифікат
Після завершення курсу ви отримаєте сертифікат. Доступ до відеолекцій курсу буде гарантовано зберігатися для вас упродовж року.
Лекції читатимуться щосереди о 20:00 у форматі вебінарів з обговоренням. Тривалість заняття — 2 години
Онлайн-курс
4 вебінари, 1 семінар

Для кого цей курс?

/
Для дослідників історії та еволюції серіалів на ТВ та стрімінгових платформах
/
Для тих, хто хоче збагатити свій глядацький досвід новими шоу
/
Для тих, хто хоче розібратися у тонкощах сучасного серіального сторітелінгу

Програма курсу

Лекторка

Ганна Дацюк

Кінокритикиня та кураторка кінофестивалю “Київський тиждень критики”. Авторка курсів Культурного Проекту та подкасту Filmspotting на Радіо Поділ, контент-менеджерка українського стріммінгу SWEET.TV.
Формат навчання
Не встигаєте на вебінар? Його запис теж буде додано до особистого кабінету
Переглядайте записи вебінарів, коли і де вам зручно. Ми гарантуємо доступ до них впродовж року
Якщо ви маєте додаткові питання, радо відповімо на них у месенджерах соцмереж та за телефоном: +38 (095) 493 04 04 або
+38 (096) 104 20 56
Це онлайн-курс. Лекції читатимуться у форматі вебінарів з експерткою
Мова викладання та спілкування курсу – українська
4 500 грн
Ціна для Ранніх Пташок діє до 09.06.24
3 500 грн

Вам також можуть бути цікаві