Навчання
Екскурсія
/

Прогулянки містом

Архітектура
Міста, як і книги, зберігають для нас цікаві історії про людей та цілі епохи. Треба лише вміти розгледіти за бетоном і склом мереживо життя.

Наші екскурсії допоможуть навчитися «читати» історію міста по будівлях — тих, що довкола, і тих, що вже зникли.

Докладніше

Гуляючи містом ми лише інколи затримуємо увагу на будинках довкола, бо просто не знаємо, на що саме треба дивитися. Однак архітектура «промовляє» до нас так само як і інші види мистецтва. Треба тільки зрозуміти основні закономірності розвитку архітектурних стилів та форм.

Київ представляє цілу колекцію різноманітних зразків архітектурних стилів і течій, їх своєрідних поєднань, за якими під час прогулянок ви не лише зможете вивчити мову архітектури, але й дізнаєтеся більше про тисячолітнє місто і нашу історію.

Кожна з представлених авторських архітектурних екскурсій — це огляд окремого ареалу з власною історією та особливостями у межах загального історичного центру. Цими ареалами виступають Місто Ярослава, забудова навколо Хрещатику та Старий Поділ. Ми разом підемо по слідах минулого, щоб відкрити для себе його втрачені форми, дослідити цінність історичних будівель і можливості для їх відновлення та реконструкції.
Який він — Київ, якого ми не помічаємо?

Перелік маршрутів і дат

Місто показує

Гліб Ушаков

Кандидат архітектури, Ph.D., доцент Архітектурного факультету Київського національного університету будівництва і архітектури (КНУБА).
Працював архітектором близько 10 років у КиївЗНДІЕП. Стажувався у Hochschule Augsburg (Німеччина). Автор навчальних курсів з архітектури, дизайну, графіки, а також опублікованих наукових праць з теорії архітектури.

Вам також можуть бути цікаві