КОРПОРАТИВНЕ НАВЧАННЯ
Здатність змінюватися – найцінніша звичка у професійних колах.
Вона не раз рятувала компанії і проєкти від невдач. Тому важливо закладати її в ДНК корпоративної культури. Інакше найкраща стратегія так і залишиться гарною ідеєю на папері.

Корпоративне навчання є способом трансформації команд та управління змінами. Наша формула ефективності полягає у створенні кастомізованої під конкретний запит програми, яка підготує ґрунт для успішного впровадження нових підходів і бачень, об’єднання й вмотивування команди, посилення її ціннісного і світоглядного фундаменту.

Культурний Проект вже понад 10 років допомагає бізнесу і держінституціям змінюватися на краще.

Що ви отримаєте від навчання
Інструменти для управління змінами, навички розвитку образного та креативного мислення
Розвиток
Особистісне зростання кожного члена команди та розвиток їхньої широти сприйняття дійсності і способів мислення
Синергія
Об’єднання команди у єдиному ціннісному полі для досягнення синергетичного ефекту зусиль кожного члена команди
Трансформація
Приклади програм
Формати навчання
/
У офісі
Для команди у вашому офісі — влаштуйте інтелектуальний перепочинок прямо на робочому місці
/
Дистанційно
Онлайн-лекції та курси для об’єднання великих команд з різних міст та країн
/
Перезавантаження
Для перезавантаження команди поза офісом — будь-де за вашим бажанням, зокрема на нашій власній локації Освітній простір 31В1
/
Подорож
Культурні подороі у супроводі експертів, щоб отримати новий досвід і знання та побачити все на власні очі
Відгуки
Ольга Лозова
ПУМБ
Завдяки «Культурному Проекту» співробітники головного офісу ПУМБ мали можливість прослухати курс лекцій з мистецтвознавства, а саме: «Сучасна архітектура» Гліба Ушакова, «Як читати кіно» Ольги і Анни Дацюк та «Фешн-фото» Наталі Бакуліної. Безумовним фаворитом став Гліб Ушаков – майстерна подача, глибока обізнаність в темі, темп і підхід до подачі матеріалу перетворили дві години лекції на цікаву, а головне, легку для сприйняття історію. Дуже сподобався запропонований організаторами формат – 1,5-2 годинні лекції на не бізнесову тематику дозволяли вимкнутися з щоденної рутини, розслабитися та розширити кругозір. При цьому не витрачаючи час на дорогу, тому що лекції проходили прямо в конференц-залах банку.

Окремо хочеться відзначити роботу менеджера Моніки. Вона оперативно відпрацьовувала всі запити, завжди була відкрита до діалогу та готова підлаштовуватися під наш графік. Ми легко погоджували всі формальності, наші побажання враховувалися, співпрацювати з Монікою та «Культурним проектом» було легко і приємно.
Анастасія Яворська
Global Logic
Анна Єрмоленко
Evo
Мы очень рады, что нам посчастливилось сотрудничать с Культурным Проектом.Каждое мероприятие заставляло задуматься, переосмыслить, изменить привычные установки.Это были встречи, которые иногда контрастировали с нашими устоями, а иногда открывали нечто новое, о чем мы даже не догадывались. Наши коллеги высоко оценили каждое мероприятие с Культурным Проектом и с радостью посетили бы еще.Надеемся на будущее сотрудничество!
Ми усі знаємо про культурний стереотип, що зазвичай поділяє людей на технарів та гуманітаріїв з яскраво вираженими ознаками нерозуміння характеру занять одне одного. Але за 4 роки співпраці Культурний Проект довів, що можливо говорити про музику, філософію та психологію, ким би ти не був - інженером, розробником чи тестувальником. Ми вірили в успіх цього проекту в GlobalLogic, і вже 4 роки поспіль підтримуємо та розвиваємо його у найрізноманітніших напрямках.

Ми дякуємо команді Культурного Проекту за незмінний високий стандарт якості організації освітніх подій, за рекомендації та розробку дійсно якісного контенту. Окрема подяка за підбір лекторів!

Ми чудово розуміємо, що гуманітарні науки загалом і опанування їх є вкрай важливим у сучасному світі м'яких навичок та комунікації, тому віримо у розвиток гуманітарного ком'юніті в Україні. І, як довела практика, його адептами можуть бути люди із цілковито різних сфер, а Культурний Проект своєю діяльністю показує приклад, як це може бути втіленим в життя сьогодні.
Нам довіряють
Міністерство юстиції України
AEQUO
Global Logic
Києво-Могилянська Бізнес Школа
Пузата Хата
Porsche
Зв'язатися з нами
вул. Іоанна Павла ІІ,
4/6, буд. А, оф. 407
info@culturalproject.org
+380 44 312 65 17