День 3 – Культурний Проект
Відбулась: 6.07 о 10:00

День 3

Мистецтво
Спецтема
Місце Освітня станція 31в1
вул. Пушкінська 31в1

Тривалість до 17:00

Лекція 1.Париж та Франція у творчості імпресіоністів: Каміль Піссарро, Альфред Сіслей, Лекція 2. Моріс Утрілло, Ґюстав Кайботт. (Н. Романова)

Художниці та жіночі образи (О. Баршинова)

Практичне заняття 1: Жіночий погляд — Берта Морізо та Мері Кассат (О.Садовенко).

Практичне заняття 2: Париж на картинах, начерках і замальовках фланерів

містами (О.Садовенко).

Лектор

Наталія Романова

Старший викладач Національного університету театру, кіно і телебачення  ім. І.К. Карпенко-Карого та викладач Національної академії образотворчого мистецтва і архітектури. Працювала тривалий час у Національному Києво-Печерському історико-культурному заповіднику. Публікується в часописах «Галерея», «Народний депутат», «Антиквар», окремі публікації є в інших періодичних виданнях і збірках матеріалів наукових конференцій. Закінчила мистецтвознавчий факультет Київського державного художнього інституту.

Лектор

Оксана Баршинова

Історик мистецтва, завідуюча відділом мистецтва ХХ - початку ХХІ ст. Національного художнього музею України. Куратор виставок сучасного мистецтва в НХМУ. Викладач кафедри теорії та історії мистецтва НАОМА. Автор публікації у фаховій та популярній пресі з питань сучасного мистецтва України.

Лектор

Оксана Садовенко

Художник, дослідник, розробник курсів з вивчення історії мистецтв для дорослих "Історія мистецтва власноруч. Теорія і практика" та дитячих програм "На ти з Матіссом", "Історія мистецтв через образи і речі", "Дітям про мистецтво". Закінчила Національну академію образотворчого мистецтва та архітектури.

Місце проведення

Лекцiя проводиться у Освітня станція 31в1 вул. Пушкінська 31в1

Лекція минула

Зареєструйся та отримуй
більше матеріалів
та інших можливостей! Зареєструватися на сайті