Відбулась: 22.11 о 19:00

Ієрархія середньовічного суспільства

Місце Освітня станція 31в1
вул. Пушкінська 31в1

Тривалість 2 години з перервою

Знову повернемося до кафедрального собору, щоб зійти до його крипти й дізнатися, що таке «царство вічної радості». Оглянемо гробниці королів і єпископів, з подивом побачимо тут астрологічні знаки та довідаємося, як їх занесло до підземель собору. Дізнаємося, як монархам вдається мати два тіла та як за скульптурами на гробах, знаками на щитах і символами на перснях можна вивчати середньовічні біографії. З окремих геральдичних елементів зберемо собі герб, із яким не соромно буде ходити в гості.

Лектор

Галина Глодзь

Аспірантка Національного Університету "Києво-Могилянська Академія" за спеціальністю "Зарубіжна література". Студентка Інституту св. Томи Аквінського, Київ.  

Лектор

Олексій Браславець

експерт з канонічного права та історії Католицької Церкви. Викладає в Національній академії управління й у Вищому інституті релігійних наук святого Томи Аквінського. Оглядач та аналітик Католицького медіа-центру Конференції римсько-католицьких єпископів в Україні. Олексія цікавить ватиканістика та києвознавство. Автор радіопередач та культорологічних путівників, був редактором всеукраїнського видання «Католицький вісник». Спільно з колегами заснував Музей Однієї Вулиці. Олексій може витлумачити не лише фінансові та правові дисципліни, а й розповісти історію Андрієвського узвозу або середньовічної освіти.

Місце проведення

Лекцiя проводиться у Освітня станція 31в1 вул. Пушкінська 31в1

Лекція минула

Зареєструйся та отримуй
більше матеріалів
та інших можливостей! Зареєструватися на сайті