Відбулась: 3.11 о 17:00

Середньовічна освіта

Місце Освітня станція 31в1
вул. Пушкінська 31в1

Тривалість 2 години з перервою

Разом із мандрівними студентами ми вирушимо на лекції, по дорозі віддаючись розвагам не обов’язково інтелектуальним. Завітаємо в університет, щоб послухати вчених диспутів, і побачимо, ким у середньовіччі можна було стати після філософського факультету. Зазирнемо в монастирські бібліотеки й познайомимося з ченцями і черницями. А насамкінець – самі спробуємо побути переписувачами манускриптів.

 

Лектор

Галина Глодзь

Аспірантка Національного Університету "Києво-Могилянська Академія" за спеціальністю "Зарубіжна література". Студентка Інституту св. Томи Аквінського, Київ.  

Лектор

Олексій Браславець

експерт з канонічного права та історії Католицької Церкви. Викладає в Національній академії управління й у Вищому інституті релігійних наук святого Томи Аквінського. Оглядач та аналітик Католицького медіа-центру Конференції римсько-католицьких єпископів в Україні. Олексія цікавить ватиканістика та києвознавство. Автор радіопередач та культорологічних путівників, був редактором всеукраїнського видання «Католицький вісник». Спільно з колегами заснував Музей Однієї Вулиці. Олексій може витлумачити не лише фінансові та правові дисципліни, а й розповісти історію Андрієвського узвозу або середньовічної освіти.

Місце проведення

Лекцiя проводиться у Освітня станція 31в1 вул. Пушкінська 31в1

Лекція минула

Зареєструйся та отримуй
більше матеріалів
та інших можливостей! Зареєструватися на сайті