Відбулась: 9.11 о 19:00

Римські мозаїки. Віртуальна реальність

Мистецтво
Спецтема
Місце #ПеремогаSpace
бульвар Тараса Шевченка, 62

Тривалість 2 години з перервою

Мозаїка - направду вічний матеріал  завдяки якому ми точно знаємо, як виглядало життя давніх римлян. Вони лишили нам кольорові тривимірні зображення своїх улюблених акторів, красунь, спотсменів, приборкувачів диких звірів та вправних мисливців. Заможні люди вбрані за останньою модою запрошують нас на святковий бенкет, де серед металевого та скляного посуду риба та фрукти з усієї імперії. Усі куточки давньої імперії починають промовляти до нас, шумом гранатових та апельсинових дерев , криком Дафни що тікає від Апполона та зеленими очами Океана… Тріск поламаної колісниці, тигриний рев під звуки святкового органу - усі п ять відчуттів античного світу у подорожі давніми мозаїками середземномор я.

Лектор

Антон Проненко

Якщо говорити про мистецтво — то з ким, як не з художником? Антон не просто отримав художню освіту, він постійно творить та перебуває в епіцентрі сучасного арт-життя. Народився в родині реставраторів, потім відвідував ДХСШ ім.Шевченка, а закінчив навчання в Національній Академії Образотворчого Мистецтва та Архітектури України — тож з мистецтвом знайомий із самого дитинства. За 20 років освіти він прочитав стільки спеціальної літератури, що готовий поділитись із вами самими вершками. А ще додати до них свій досвід подорожей, візитів до світових музеїв та, звісно, власні лайфхаки митця.

 

“Будь-яка лекція — це лише факти, гіпотези та враження, однак, це той самий крок, який ви робите назустріч новим думкам та ідеям.” Антон Проненко

Місце проведення

Лекцiя проводиться у #ПеремогаSpace бульвар Тараса Шевченка, 62

Лекція минула

Зареєструйся та отримуй
більше матеріалів
та інших можливостей! Зареєструватися на сайті