Філософська і культурна антропологія. Постмодернізм – Культурний Проект
Відбулась: 12.04 о 19:00

Філософська і культурна антропологія. Постмодернізм

Філософія
Академічний курс
Місце Освітня станція 31в1
вул. Пушкінська 31в1

Тривалість 2 години з перервою

У лекції розглядаються філософські аспекти осмислення людського буття та специфічна філософська ситуація, що склалася на межі ХХ і ХХІ ст.

Антропологічний поворот у філософії був викликаний змінами в соціальному та духовному житті людини, драматичними подіями та катастрофами світових воєн, спричинивши потребу переосмислення людського буття. Представники філософської антропології шукають специфічні відмінності людини, насамперед, зі світом тварин, а речники культурної антропології досліджують життєдіяльність різних народів залежно від характерних для них типів культури.

Постмодерністська філософія виникає як наслідок особливої інтелектуальної ситуації в другій половині минулого століття. Основними її особливостями стали принципи плюралізму та релятивізму, коли постулюється «множинність порядків», між якими неможлива будь-яка ієрархія. Подібний підхід поширюється на будь-які теорії та концепції, знаменуючи настання нової перехідної доби в мисленні й культурі в цілому.

Інтерактивний семінар:

Обговорення текстів Ж. Бодрійара та Ж. Деріда

Лектор

Вахтанґ Кебуладзе

Доктор філософських наук, захистив дисертацію на тему «Концепція досвіду в трансцендентальній феноменології». Професор кафедри теоретичної і практичної філософії філософського факультету Київського національного університету імені Тараса Шевченка.   Перекладач, автор численних наукових статей, а також книг "Феноменологія досвіду" та "Чарунки долі".

Місце проведення

Лекцiя проводиться у Освітня станція 31в1 вул. Пушкінська 31в1

Лекція минула

Зареєструйся та отримуй
більше матеріалів
та інших можливостей! Зареєструватися на сайті