Кохання по-французьки: «Арміда» Жана-Батіста Люллі – Культурний Проект
Відбулась: 30.03 о 10:00

Кохання по-французьки: «Арміда» Жана-Батіста Люллі

Музика
Загальна картина
Місце Освітня станція 31в1
вул. Пушкінська 31в1

Тривалість 2 години з перервою

Щоб Франція закохалася в оперу зандобилися: один італієць, один король, одна зрада та гра долі. І Жан-Баттіст Люллі був тут головним героєм.

Французька опера мала назву ліричної трагедії та народилася від шлюбу театру й балету. Вона геть не подібна до італійського мистецтва, а головна сюжетна колізія в ній — діалог Кохання та Обовязку. І якщо герой італійської опери завжди обере кохання, французький персонаж стане на бік честі, гідності та відданості державі. Шляхетна людина, а за нею й ідеальний герой, має опановувати свої пристрасті та емоції. Італієць Люллі дивовижно зрозумів цю особливість французів і втілив їх у звуках зі всією італійською пристрастю. Так народилася «Арміда».

Лекцію читають російською.

Лектор

Анна Гадецька

Закінчила історико-теоретичний факультет Національної музичної академії України ім. П. І. Чайковського, згодом аспірантуру на кафедрі теорії та історії культури цієї ж академії. Захистила кандидатську дисертацію на тему «Бальні танці як явище культури Романтизму в творчій біографії М. І. Глінки».   Працювала журналістом та автором програм класичної музики на Першому національному телеканалі. Нині – старший викладач кафедри теорії та історії культури Національної музичної академії України ім. П. І. Чайковського.   Автор та ведуча багатьох мистецьких проектів, присвячених старовинній музиці. 

Місце проведення

Лекцiя проводиться у Освітня станція 31в1 вул. Пушкінська 31в1

Лекція минула

Зареєструйся та отримуй
більше матеріалів
та інших можливостей! Зареєструватися на сайті