Відбулась: 29.12 о 10:00

День 4. Інкінг і колір

Місце Освітня станція 31в1
вул. Пушкінська 31в1

Тривалість 2 години з перервою

10:00–12:00 – Інкінг

Теорія: Можливості і приклади контурування у коміксах. Як контур може підкреслити «підняти» зображення за допомогою товстих і тонких ліній.

Практика: Ще раз перевіряємо чи всі кадри нас задовольняють? Чи всі кадри можна легко прочитати?  Індивідуальне контурування робіт – обережно і не поспіхом!

12:00–12:30 – Колір

Теорія: загальні відомості з теорії кольору , значення кольору, особливості кольорових гам у коміксах, сприйняття глядачем.

Практика: Обговорення  і підбір кольорів для наших персонажів/локацій, вибір і застосування кольорової  гами у наших історіях.

Вправа «Колір»

Ми любимо кольори, адже саме вони роблять життя яскравим.  Зробимо нашу історію ще більш живою! Але обережно – кольори мають власний код: кожний має значення, кожний має пару, кожний суперечить і відтіняє інший. Скільки кольорів насправді потребує твоє історія? Якого кольору дім, і якого таємна печера? Як виглядають день і ніч? Зважимо кольори у групах, і пофарбуємо наш комікс.

Перерва

12:45–14:00 – Пофарбування

Практика: Індивідуальне пофарбування сторінок коміксу у обраних кольорах

Лектор

Кристина Хара

Співзасновник Lucky Book Room і автор навчальних програм студії коміксу для дітей і дорослих. Навчалась у Лондонському Університеті Мистецтв, за напрямком Медія і Комунікації. Під час навчання захопилась графічними романами і комікс стріпами. Вважає, що комікси мають нескінчений потенціал для вираження ідей, адже розповідь у зображеннях – це універсальна мова. Окрім коміксів цікавиться літературою і фільммейкінгом.

Місце проведення

Лекцiя проводиться у Освітня станція 31в1 вул. Пушкінська 31в1

Лекція минула

Зареєструйся та отримуй
більше матеріалів
та інших можливостей! Зареєструватися на сайті