Відбулась: 2.11 о 19:00

Мінойські фрески та ар-деко

Мистецтво
Спецтема
Місце #ПеремогаSpace
бульвар Тараса Шевченка, 62

Тривалість 2 години з перервою

Кожен мистецький стиль формується під впливом(або всупереч) попереднім стилям. А як щодо впливу сучасності на сприйняття мистецтва минулого? Відкриття археолога Артура Еванса на острові Крит зпівпали з розквітом декоративного мистецтва та тиражуванням репродукцій у Європі та США. Лекція знайомить слухача з живописом Мінойської цивілізації та піднімає важливе питання – де закінчуються пошуки істини та починається гра художньої уяви.

Лектор

Антон Проненко

Якщо говорити про мистецтво — то з ким, як не з художником? Антон не просто отримав художню освіту, він постійно творить та перебуває в епіцентрі сучасного арт-життя. Народився в родині реставраторів, потім відвідував ДХСШ ім.Шевченка, а закінчив навчання в Національній Академії Образотворчого Мистецтва та Архітектури України — тож з мистецтвом знайомий із самого дитинства. За 20 років освіти він прочитав стільки спеціальної літератури, що готовий поділитись із вами самими вершками. А ще додати до них свій досвід подорожей, візитів до світових музеїв та, звісно, власні лайфхаки митця.

 

“Будь-яка лекція — це лише факти, гіпотези та враження, однак, це той самий крок, який ви робите назустріч новим думкам та ідеям.” Антон Проненко

Місце проведення

Лекцiя проводиться у #ПеремогаSpace бульвар Тараса Шевченка, 62

Лекція минула

Зареєструйся та отримуй
більше матеріалів
та інших можливостей! Зареєструватися на сайті