Масони й рептилоїди в Кремлях і Вашингтонах або неможливість (пост)сучасної політики без теорій змови – Культурний Проект
Відбулась: 20.06 о 19:00

Масони й рептилоїди в Кремлях і Вашингтонах або неможливість (пост)сучасної політики без теорій змови

Спецтема
Місце Освітня станція 31в1
вул. Пушкінська 31в1

Тривалість 2 години з перервою

Хто ж насправді править світом – рептилоїди, масони, «золотий мільярд» і коли вони перестануть піднімати вартість проїзду в маршрутках Хацапетівки та врешті прокладуть нормальну дорогу до смт. Голодрища? З іншого боку, де проходить межа між тиском західних партнерів з різними вимогами до українських можновладців та «рукою Заходу», що чинить на пострадянському просторі усілякі безчинства. Лекція також допоможе зрозуміти, чому інколи важко не впасти у конспірологічний дискурс при намаганнях зрозуміти локальну й глобальну політику у сучасному світі.

Лектор

Максим Яковлєв

Доцент, кандидат політичних наук, доцент кафедри політології Національного університету «Києво-Могилянська академія», в якій викладає методи суспільствознавчих досліджень на п’ятьох кафедрах. У Могилянці здобув базову освіту з соціальної роботи (бакалавр, 2003 р.) та порівняльної політології (магістр, 2005 р.), кандидатську дисертацію захистив у 2010 р. Навчався та стажувався в Оксфордському університеті, Єнському університеті ім. Ф.Шиллера, Ерфуртському, Ваймарському, Маастрихтському університетах. Поліглот, захоплюється іноземними мовами, оперою та сучасним мистецтвом. Коментує актуальні суспільно-політичні події в Україні та світі. Його коло наукових інтересів охоплює методи та методологію пізнання й дослідження реальності, а також суспільно-політичні перетворення на пострадянському просторі.  

Місце проведення

Лекцiя проводиться у Освітня станція 31в1 вул. Пушкінська 31в1

Лекція минула

Зареєструйся та отримуй
більше матеріалів
та інших можливостей! Зареєструватися на сайті