Відбулась: 21.12 о 19:00

Золотий дім Борджіа. Капсула часу

Мистецтво
Спецтема
Місце #ПеремогаSpace
бульвар Тараса Шевченка, 62

Тривалість 2 години з перервою

Рим це місто, яке вміє зберігати прекрасні та страшні таємниці. На лекції ми відкриємо дві капсули часу, що розповідають нам мовою мистецтва  історії кохання та насильства. Наново відкриті на початку 19 ст апартаменти Борджіа дивним чином перегукуються з історією сумнозвісного Золотого Дому римського імператора Нерона. Чи така велика різниця між Римським папою та імператором язичницького Риму, та чи вдалося художникам приховати страшну правду про замовників, що носили один той самий титул – p ontificus maximus.

Лектор

Антон Проненко

Якщо говорити про мистецтво — то з ким, як не з художником? Антон не просто отримав художню освіту, він постійно творить та перебуває в епіцентрі сучасного арт-життя. Народився в родині реставраторів, потім відвідував ДХСШ ім.Шевченка, а закінчив навчання в Національній Академії Образотворчого Мистецтва та Архітектури України — тож з мистецтвом знайомий із самого дитинства. За 20 років освіти він прочитав стільки спеціальної літератури, що готовий поділитись із вами самими вершками. А ще додати до них свій досвід подорожей, візитів до світових музеїв та, звісно, власні лайфхаки митця.

 

“Будь-яка лекція — це лише факти, гіпотези та враження, однак, це той самий крок, який ви робите назустріч новим думкам та ідеям.” Антон Проненко

Місце проведення

Лекцiя проводиться у #ПеремогаSpace бульвар Тараса Шевченка, 62

Лекція минула

Зареєструйся та отримуй
більше матеріалів
та інших можливостей! Зареєструватися на сайті