Майстерка 5: Історія техніки темпери та олійного живопису. Візит до реставраційної майстерні або зустріч з реставратором – Культурний Проект
Відбулась: 25.10 о 11:00

Майстерка 5: Історія техніки темпери та олійного живопису. Візит до реставраційної майстерні або зустріч з реставратором

Місце Освітня станція 31в1
вул. Пушкінська 31в1

Тривалість 2 години з перервою

Ми продовжимо знайомство з техніками живопису. Цього разу О.П. Белецька пояснить різницю між темперою, що широко використовувалась ще в Середньовіччі, та олійною фарбою, яка її поступово витіснила.

Пізніше ви відвідаєте реставраційну майстерню, щоб на власні очі побачити, як працює художник-реставратор, та як в його руках твори мистецтв отримують друге життя.

Лектор

Наталія Романова

Старший викладач Національного університету театру, кіно і телебачення  ім. І.К. Карпенко-Карого та викладач Національної академії образотворчого мистецтва і архітектури. Працювала тривалий час у Національному Києво-Печерському історико-культурному заповіднику. Публікується в часописах «Галерея», «Народний депутат», «Антиквар», окремі публікації є в інших періодичних виданнях і збірках матеріалів наукових конференцій. Закінчила мистецтвознавчий факультет Київського державного художнього інституту.

Місце проведення

Лекцiя проводиться у Освітня станція 31в1 вул. Пушкінська 31в1

Лекція минула

Зареєструйся та отримуй
більше матеріалів
та інших можливостей! Зареєструватися на сайті