Сеанс повільного читання

6 жовтня
1 подія

Про курс

Як зрозуміти філософські тексти? Як не пропустити нічого? Для початку – розучитись читати. Так, як навчали нас в дитинстві, як ми звикли проглядати повідомлення медіа, як полюбили втрачати відчуття реальності від вигаданих історій.

Спробуємо отримати новий досвід «близького читання», оголеного. На вас чекає експеримент, який навчить заглиблюватись у текст, забувати про автора та себе. Навіщо? Щоб народити нові смисли та прийти до глибинного розуміння філософського тексту.На прикладі уривку з праці Мартіна Гайдеґґера спробуємо натренувати це вміння. І не прослизнути повз важливе.  

photo 

 

Навіщо йти на лекцію?

  • Щоб навчитись розуміти те, що ви читаєте;
  • Щоб нарешті підступитись до найскладніших текстів;
  • Щоб глибше зрозуміти філософів та їх ідеї;

Коли? У суботу 6 жовтня о 17:00.

Де? Освітня станція 31В1 (вул. Пушкінська, 31В1)

Вартість?  400 гривень при купівлі онлайн. 450 гривень в день події.

 

Класична філософія

 

Куратори курсу:

photo

Тарас Лютий — сучасний філософ, автор монографій, він як ніхто інший розтлумачить вам, у чому користь філософії сьогодні. Доктор наук, доцент кафедри філософії та релігієзнавства Національного університету «Києво-Могилянська академія». Тарас чудово знається не лише на філософії Ніцше, але й поезії та музиці — пише вірші, публікує книги та грає на гітарі в гурті.

Людмила Криворучка — знає, як це бути жінкою-філософом. Очолює єдину в Україні Докторську школу ім. родини Юхименків Національного університету «Києво-Могилянська академія». Кандидатка наук, завідувачка докторантури та аспірантури, дослідниця наукових проектів. Здатна розтлумачити найскладніший текст, адже спеціалізується на герменевтиці Ґадамера та обожнює інноваційні методи викладання.

Програма курсу

Дата Подія Лектор Локація
СБ, 6 жовтня о 17:00
Сеанс повільного читання Лютий Тарас
Криворучка Людмила
Освітня станція 31в1

Місце навчання

Місце проведення лекцій - «Освітня станція 31в1», вул. Пушкінська 31в1