Історія фестивалю в Екс-ан-Прованс: 70 років на вістрі опери

8 серпня
1 подія

Про курс

Як звучить опера сьогодні? На які експерименти зважуються режисери та композитори? І в яких формах відроджується класика в ХХІ столітті?

Культовий оперний фестиваль в Екс-ан-Провансі святкує 70-річчя. Його інтендант Бернар Фоккруль якось сказав, що репертуар опери живе доти, доки з’являються нові версії та постановки класичних творів. Цього року Фоккруль завершує свій шлях в ролі наставника та головного креатора фестивалю. І це буде кінець епохи. Якою вона була та якою стане наступна? У чому ховається ДНК фестивалю та з чиїми іменами його пов’язують?

Це буде лекція-підсумок ювілейного року в Екс-ан-Прованс. Анна Гадецька привезла свіжі враження, прогнози, історії про гучні постановки, події самого фестивалю та навколо нього.

 

photo 

 

Навіщо йти на лекцію?

  • Дізнатись, про найгучніший оперний фестиваль світу;
  • Розібратись в оперних трендах;
  • Почути про найяскравіші постановки з перших вуст;

Де? Освітня станція 31В1 (Пушкінська, 31-в-1)

Коли? 8 серпня, о 19:00

Вартість? 400 гривень при купівлі онлайн. 450 гривень в день події.

 

Класична філософія

Лекторка

photoАнна Гадецька – музична культурологиня, кандидатка мистецтвознавства, старша викладачка кафедри теорії та історії культури НМАУ ім. П.І.Чайковського, програмна директорка проекту OPEN OPERA UKRAINE. Анна знається на старовинній музиці і естетиці Бароко. Тримає руку на пульсі сучасних фестивалів та масштабних подій в світі, сама відвідує регулярно найгучніші прем’єри, у тому числі – на сценах Екс-ан-Провансу. Як ніхто інший, здатна представити вам оперу, як голівудський фільм, вказати на тонкі нюанси та навчити чути поміж нотами.  

Програма курсу

Дата Подія Лектор Локація
СР, 8 серпня о 19:00
Історія фестивалю в Екс-ан-Прованс: 70 років на вістрі опери Гадецька Анна
Освітня станція 31в1

Місце навчання

Місце проведення лекцій - «Освітня станція 31в1», вул. Пушкінська 31в1