Навчання
Онлайн-курс
/

Photo Storytelling: наративна фотографія від Луї Дагера до ШІ

Мистецтво
Сьогодні фотографія є одним з найбільш поширених візуальних медіумів що розповідає історії. У курсі ми відійдемо від звичного хронологічного викладу історії фотографії, а зосередимося на проблемних і дискусійних моментах. На прикладах творчості провідних майстрів поговоримо про співвідношення технології та мистецтва, етику та достовірність фотографії, її потенціал для творчості та можливі шляхи розвитку в майбутньому.
Початок 10 квітня
8 відеолекцій, 2 семінари

Про курс

Лекції охоплюють період від винайдення світлопису у першій половині ХІХ століття до сучасності, однак виходять за межі звичного академічного курсу історії фотографії. Ми пропонуємо збалансований підхід між сучасною теорією фотографії та кейс-стаді творчості відомих майстрів, які працювали та/або працюють у жанрах як документальної, так і художньої фотографії.

Сьогодні для того, щоб зробити успішну кар’єру у фотографії вже недостатньо створити технічно досконале зображення красивого об’єкту. Фотограф має розповісти історію та донести оригінальну ідею. З лекцій ви дізнаєтеся як і чому окремі, здавалося б, звичайні фотографії були визнані шедеврами. Як фотографи створювали історії, що їх людство не може забути забути навіть через століття, а також які фотопроєкти цінуються сучасними критиками.

Приділимо також увагу перспективам розвитку фотографії і спробуємо відповісти на питання — чи зможе двовимірний відбиток застиглої реальності конкурувати з відеозйомкою та зображеннями, згенерованими за допомогою сучасних технологій.
Курс складається з 8 тематичних лекцій, кожна з яких розкриває окремий жанр, етап історії фотографії або важливий аспект цього медіуму.
Як буде викладатися курс
Додаткові матеріали та комунікація
Комунікація зі слухачами курсу буде відбуватися у ТГ-групі. В комплекті з відеолекціями ви отримаєте презентації, перелік додаткової літератури, а також пройдете тест наприкінці курсу.
Доступ до курсу та сертифікат
Після завершення курсу ви отримаєте сертифікат. Доступ до відеолекцій курсу буде гарантовано зберігатися для вас упродовж року.
Курс складається з 8 відеолекцій для самостійного перегляду та 2 практичних семінарів з експертом. Щосереди ми будемо додавати відеолекції до вашого особистого кабінету, які ви можете переглядати у зручний для вас час.

8 відеолекцій, 2 семінари

Для кого цей курс?

/
Для всіх, хто хоче більше дізнатися про те, як фотомайсти сучасності та минулого розповідають історії за допомогою світла

/
Для тих, хто хоче дізнатися як формувалися основні жанри художньої та документальної фотографії
/
Для тих, хто прагне глибше зрозуміти сучасну візуальну культуру

Програма курсу

Лектор

Геннадій Казакевич

Доктор історичних наук, професор кафедри історії мистецтв Київського національного університету ім. Т.Г. Шевченка, науковий співробітник Institut für die Wissenschaften vom Menschen (2022), головний редактор журналу «Текст і образ: актуальні проблеми історії мистецтва»
Формат навчання
Не встигаєте на семінар – його запис теж буде додано до особистого кабінету
Переглядайте відеолекції, коли і де вам зручно. Доступ до лекцій курсу гарантовано протягом року
Якщо ви маєте додаткові питання, радо відповімо на них у месенджерах соцмереж та за телефоном: +38 (095) 493 04 04 або
+38 (096) 104 20 56
Це онлайн-курс у форматі відеолекцій для самостійного опанування та комунікацією з лектором на семінарських заняттях
4 500 грн
Ціна курсу
Поширені питання

Вас також можуть зацікавити