Навчання
/
Відеокурс
Відеокурс, 7 лекцій

Дивитись чи бачити ?
Вхід у мистецтво

Мистецтво
Що таке візуальний інтелект і чому у сучасному світі вміння помічати та бачити мистецтво важливіше, ніж книжкове знання? Вміння дивитися вглиб художнього образу не тільки допомагає розумінню мистецтва, але й вчить помічати приховані сенси.

Цей курс – знайомство із різними методами розглядання, розуміння і сприйняття мистецтва та своєрідна інструкція взаємодії із ним. Це своєрідна інструкція до перших кроків взаємодії із сучасними художніми творами, що допоможе залучити до розуміння мистецтва ваші органи чуттів та уяву.
1 600 грн

Про курс

У курсі ви розглянете різні жанри європейського живопису XIV - XIX століть під різними кутами зору:
Візуальний інтелект є нашим вмінням дивитися глибоко всередину образів та художніх творів, помічати деталі та робити несподівані й неочевидні відкриття. Сучасне мистецтво дає змогу тренувати уважність до того, що нас оточує щоденно: ідей, людей, досвідів і середовища.

Окрім міфів та стереотипів, що вирують навколо сучасного мистецтва та стають перепоною до знайомства із ним, ми ще часто не знаємо з чого почати? Для цього ми повчимося у дітей. Вони, та й ми всі, знайомимося з навколишнім світом за допомогою рецепторів. Тож вони і стануть нашими провідниками до розуміння і відчування мистецтва.

Цей відеокурс про те, як знайти власний підхід до сучасного мистецтва та зрозуміти, що допомагає конкретно вам не тільки дивитись, але й бачити деталі. Звук чи зображення, матеріал чи ідея? Ви дізнаєтесь, що є вашим ключем до розуміння сучасного мистецтва.

Курс складається із 7 відеолекцій, що лаконічно і доступно описують різні підходи до взаємодії з мистецькими творами. Лекції побудовані навколо чотирьох типів сприйняття інформації. У курсі поєднані кілька різних методів і технік до розбору та розуміння сучасних художніх творів та мистецтва загалом.

Як відбувається навчання?

Курс складається з 7 лекцій для самостійного перегляду. Ви можете переглядати їх коли і де вам зручно
Відеокурс
У комплекті з відеолекціями ви отримаєте перелік додаткової літератури, а також пройдете тест для перевірки засвоєних знань
Додаткові матеріали
Доступ до відеокурсу буде гарантовано зберігатися для вас упродовж року
Доступ до курсу

Для кого цей курс

/
Для тих, хто мало знайомий з мистецтвом, але переконаний, чим більше ми знаємо – то краще розуміємо світ навколо
/
Для тих, хто хоче по-новому поглянути на сучасне мистецтво, та спробувати несподівані методи до його розуміння, розглядання та запам’ятовування
/
Для тих, хто прагне знайомства з мистецтвом, однак не знає з чого почати і в якому напрямку рухатись

Програма курсу

Лекторка

Галина Глеба

Мистецтвознавиця, авторка статей і публічних лекцій про мистецтво і фотографію. Керуюча редакторка та співкураторка проєкту «Архів мистецтва воєнного стану» і виставки «Ти як? Виставка і дискусія» Українського музею сучасного мистецтва (UMCA).

Писала для видань Your Art, LB, Українська правда, Суспільне Культура, Marie Claire, Vogue Україна, Blok Magazine та ін. Працювала в Дослідницькій платформі PinchukArtCentre, над створення журналу про українську фотографію Saliut. Авторка численних відкритих лекцій та курсів Культурного Проекту.
Формат навчання
Переглядайте лекції, коли вам зручно
Мова викладання – українська
Курс підійде як слухачам, які бажають познайомитися з темою, так і тим, хто хоче впорядкувати вже набуті знання
Після оплати ви отримаєте лист з описом процесу навчання та посиланням на особистий кабінет, де з'являться записи лекцій
Якщо ви маєте додаткові питання, радо відповімо на них за телефоном
+38 (095) 493 04 04
або +38 (096) 104 20 56
1 200 грн
Вартість курсу
1 600 грн