Навчання
Онлайн-курс
/

Італійський Ренесанс: мистецтво та політика

Мистецтво
Розглянемо знане мистецтво епохи Відродження у незвичному форматі – крізь політичну культуру 15-16 століття. Якою тоді була Італія? Як це позначилося на видатних майстрах Апеннінського півострова? Подорожуватимемо культурними центрами тодішньої Італії – Римом, Міланом, Венецією та Флоренцією – у супроводі художників-творців Ренесансу.
Початок 25 березня
6 лекцій, 2 семінари

Про курс

Цей курс допоможе краще зрозуміти мистецтво Відродження крізь призму політичних і культурних процесів, що відбувалися у 15-16 століттях у регіоні та безпосередньо впливали на життя найвидатніших майстрів тієї доби.

Курс складається з 6 лекцій та 2 семінарів, впродовж яких ми розглядатимемо життя і творчості Леонардо да Вінчі, Рафаеля Санті, Мікеланджело Буонарроті, братів Джованні та Джентіле Белліні.

Спробуємо зрозуміти епоху та всесвітньо відомі шедеври, що вона створила, через занурення в історію інтриг, воєн, меценатів та тотальної зміни світогляду суспільства.
В усі часи музика вважалася мистецтвом, що здатне впливати на людей і трансформувати стан їхньої свідомості. А майстри-музиканти — доісторичний шаман, міфологічний Орфей чи сучасні боги і богині сцени, такі як Мадонна, — мали силу керувати емоціями мас.
Як буде викладатися курс
Додаткові матеріали та комунікація
Комунікація зі слухачами курсу буде відбуватися у ТГ-групі. В комплекті з відеолекціями ви отримаєте презентації, перелік додаткової літератури, а також пройдете тест наприкінці курсу.
Доступ до курсу та сертифікат
Після завершення курсу ви отримаєте сертифікат. Доступ до відеолекцій курсу буде гарантовано зберігатися для вас упродовж року.
Курс складається з 6 лекцій для самостійного перегляду та 2 семінарів з експерткою. Щопонеділка ми будемо додавати відеолекції до вашого особистого кабінету, які ви можете переглядати у зручний для вас час.

6 лекцій,
2 семінари

Кому буде цікавий цей курс?

/
Усім, хто любить мистецтво і хоче пізнати його ближче
/
Усім, хто любить слухати історії людей давнини та прагне краще їх зрозуміти
/
Усім, хто готовий глибше зануритися у буремний світ мистецтва епохи Відродження

Програма курсу

Лекторка

Маргарита Стафійчук

Старша наукова співробітниця Національного музею мистецтв імені Богдана і Варвари Ханенків. Аспірантка PhD програми (Історія) Докторської школи Національного університету «Києво-Могилянська академія»
Формат навчання
Не встигаєте на семінар – його запис теж буде додано до особистого кабінету.
Переглядайте відеолекції, коли і де вам зручно. Доступ до лекцій курсу гарантовано протягом року.
Якщо ви маєте додаткові питання, радо відповімо на них у месенджерах соцмереж та за телефоном: +38 (095) 493 04 04 або
+38 (096) 104 20 56
Це онлайн-курс у форматі відеолекцій для самостійного опанування та комунікацією з лекторкою на семінарських заняттях.
4 500 грн
Ціна курсу
3 500 грн

Вам можуть бути цікаві ці курси