Навчання
Онлайн-курс
/

Як розуміти сучасну класичну музику

Музика
Сучасна класична музика — широка палітра явищ від популярних і чуттєво зрозумілих творів та стилів (як, наприклад, Арво Пярт) до дуже дивних і навіть неприємних. Іноді здається, що сучасні композитори часто-густо видобувають з інструментів скреготи, скрипи, шуми. На цьому курсі ви дізнаєтесь, чому так відбувається, яким чином і чого хочуть досягти композитори, коли пишуть складну, чи, навпаки, просту і доступну музику.

Про курс

Лекції охоплюють період від винайдення світлопису у першій половині ХІХ століття до сучасності, однак виходять за межі звичного академічного курсу історії фотографії. Акцент робиться на вузлових проблемах розвитку фотографії та її можливостях як носія візуальної інформації. Ми пропонуємо збалансований підхід між сучасною теорією фотографії та кейс-стаді творчості відомих майстрів, які працювали та/або працюють у жанрах як документальної, так і художньої фотографії.

Сьогодні для того, щоб зробити успішну кар’єру у фотографії вже недостатньо створити технічно досконале зображення красивого об’єкту. Фотограф має розповісти історію та донести оригінальну ідею. З лекцій ви дізнаєтесяяк і чому окремі, здавалося б, звичайні фотографії були визнані шедеврами. Як фотографи створювали історії, що їх людство невзмозі забути навіть через століття, а також які фотопроєкти цінуються сучасними критиками.

Приділимо також увагу перспективам розвитку фотографії і спробуємо відповісти на питання — чи зможе двовимірний відбиток застиглої реальності конкурувати з відеозйомкою та зображеннями, згенерованими за допомогою сучасних технологій.
Курс складається з 8 тематичних лекцій, кожна з яких розкриває окремий жанр, етап історії фотографії або важливий аспект цього медіуму.
Як буде викладатися курс
Додаткові матеріали та комунікація
Комунікація зі слухачами курсу буде відбуватися у ТГ-групі. В комплекті з відеолекціями ви отримаєте презентації, перелік додаткової літератури, а також пройдете тест наприкінці курсу.
Доступ до курсу та сертифікат
Після завершення курсу ви отримаєте сертифікат. Доступ до відеолекцій курсу буде гарантовано зберігатися для вас упродовж року.
Курс складається з 10 відеолекцій для самостійного перегляду та 2 практичних семінарів з експертом. Щочетверга ми будемо додавати відеолекції до вашого особистого кабінету, які ви можете переглядати у зручний для вас час.

10 відеолекцій,
2 семінари

Для кого цей курс?

/
Для тих, хто хоче орієнтуватися в прізвищах, мистецьких напрямках і ключових подіях сучасної класичної музики

/
Для тих, хто прагне розширити чуттєве сприйняття музики, додати історичні і технологічні знання про неї
/
Для тих, кому цікаво поєднати розуміння сучасного візуального мистецтва, кіно, філософії і психології з сучасною класичною музикою

Програма курсу

Лектор

Олексій Шмурак

Композитор, саундартист, піаніст, клавішник, вокаліст, куратор концертних програм і артлабораторій, співведучий подкасту про музику АШОШ, лектор, педагог, публіцист. Як просвітник, Олексій поєднує складне мислення і критичний підхід з доступною мовою, гумором, яскравими прикладами і метафорами
Формат навчання
Не встигаєте на семінар – його запис теж буде додано до особистого кабінету
Переглядайте відеолекції, коли і де вам зручно. Доступ до лекцій курсу гарантовано протягом року
Мова викладання - українська
Якщо ви маєте додаткові питання, радо відповімо на них у месенджерах соцмереж та за телефоном: +38 (095) 493 04 04 або
+38 (096) 104 20 56
Це онлайн-курс у форматі відеолекцій для самостійного опанування та комунікацією з лектором на семінарських заняттях
Поширені питання

Статті з Журналу

Вас також можуть зацікавити