Навчання
Відеокурс
/
21 відеолекція

Історія формування української державності

Історія
Наші дні неодмінно будуть вписані в історію як один із визначальних етапів української державності. За нашу тисячолітню історію таких було чимало. Цей курс стане в пригоді всім охочим впорядкувати свої знання і уявлення про українську історію та розібратися у подіях сучасності. Ми коротко пройдемося основними етапами розвитку державності на сучасних теренах України із більш детальними зупинками на особливостях кожного з них.

Про курс

Боротьба за державність України тривала віками. Час від часу — на полі бою зі зброєю в руках. Давні мешканці сучасних українських теренів мали славне минуле. Але, коли вони втрачали свою державність, нові володарі ретельно дбали, аби разом з нею, люди втрачали і памʼять. Історію українців перекручували, спотворювали, або просто замовчували. Наші предки мали забути, ким вони є, й чого повинні прагнути. І все ж таки в кожному поколінні знаходилися сміливці, які готові були покласти своє життя, аби боротися і, зрештою, здобути омріяну Незалежність.

Забезпечити собі впевненість і знайти спосіб протистояти викликам сьогодення допоможуть фундаментальні знання про власну історію. Першими кроками на цьому шляху має стати знайомство з основними віхами історії української державності.
Цей курс дозволить Вам послідовно прослідкувати, як українці вибудовували свою державність, як відстоювали її в часи лихоліть, як відновлювали після десятиліть нищення і чому так завзято відстоюють нині.

Ми розглянемо, як покоління наших предків виборювали свої права та свободи, як виховували в собі національне самоусвідомлення і формували національну ідентичність.
Розберемо уроки минулого і спробуємо зрозуміти, як слід жити у майбутньому, аби убезпечити себе і прийдешні покоління від безрезультатного ходіння по колу. Як бути гідними тих, хто віддав життя за українську державність.

Як буде викладатися курс
21 відеолекція
Курс складається з 6 модулів, а загалом з 21 відеолекцій для самостійного опанування. Тривалість кожного модулю - 1 година
В комплекті з відеолекціями ви отримаєте презентації, перелік додаткової літератури від лекторів, а також пройдете тест для перевірки знань
Додаткові матеріали
Доступ до відеолекцій буде гарантовано зберігатися для вас впродовж року
Доступ до курсу

Кому буде корисний курс?

Тим, кому бракує аргументів у дискусіях на історичну тематику

/
Тим, хто отримував освіту або вивчав історію України до повернення незалежності або у перші роки її проголошення
/
Тим, хто відчуває прогалини у знаннях з історії України та недостатньо добре орієнтується в її основних подіях
/

Програма курсу

Лекторка

Ольга Ковалевська

Докторка історичних наук, професорка, провідна наукова співробітниця відділу спеціальних галузей історичної науки та електронних інформаційних ресурсів Інституту історії України НАН України. Сфера наукових зацікавлень: іконографія, спеціальні галузі історичної науки, візуальна історія, проблеми історичної політики та колективної памʼяті
Формат навчання
Переглядайте відеолекції, коли і де вам зручно
Доступ до лекцій курсу гарантовано протягом року
Мова викладання - українська
Якщо ви маєте додаткові питання, радо відповімо на них у месенджерах соцмереж та за телефоном
(095) 493 04 04
Це відеокурс для самостійного опанування, добіркою корисних матеріалів та джерел до курсу та тестом по завершенню його прослуховування
Вартість
3 800 грн
Поширені питання