Навчання
/
Відеокурс
7 відеолекцій

Проблеми філософії

Філософія
Філософія — це ризикована подорож людського духу, яка триває вже кілька тисячоліть. Впродовж курсу ми розглянемо ключові особливості філософського знання на противагу науці. Поглянемо на зв’язок філософії з історією, на філософське осмислення мови. А також надамо цілісний огляд проблем філософії (епістемології, етики, естетики, філософії свідомості, філософії мови).
1 700 грн

Про курс

Чи є філософія способом життя, що ґрунтується на знанні, як це було за часів класичної античності? Чи вона є радше професійним розгалуженим знанням, опанування якого передбачає засвоєння професійного вокабуляру?
Кожен «має свою філософію», а отже, безглуздо сперечатися про критерії філософського знання? Чи філософія вимагає публічного застосування розуму, тобто вміння наводити аргументи, брати їх під сумнів, а також запитувати про критерії значущості аргументів? Філософ – це мудрець, який пояснює, як (треба) жити, чи філософ – це фахівець, компетентність якого має відповідати певним фаховим критеріям? Власне зі стратегією відповідей на ці та інші питання ви зможете ознайомитися під час курсу.

Як відбувається навчання?

Курс складається з 7 лекцій для самостійного перегляду. Ви можете переглядати їх коли і де вам зручно
Відеокурс
У комплекті з відеолекціями ви отримаєте перелік додаткової літератури, а також пройдете тест для перевірки засвоєних знань
Додаткові матеріали
Доступ до відеокурсу буде гарантовано зберігатися для вас упродовж року
Доступ до курсу

Для кого цей курс

/
Для тих, хто цікавиться філософією як знанням, відмінним від науки і віри
/
Для тих, хто хотів би вивчати філософію, але вагається
/
Для всіх, хто прагне отримати стислий огляд філософської проблематики

Програма курсу

Лектор

Іван Іващенко

Кандидат філософських наук, викладач Амерікан Юніверсіті Київ. Вчився і стажувався у Київському національному університеті ім. Т. Шевченка, Єнському університеті Фрідріха Шиллера, університеті Мартіна Лютера (Галле, Німеччина) та університеті Піттсбурга (США).
Формат навчання
Переглядайте лекції, коли вам зручно
Мова викладання – українська
Курс підійде як слухачам, які бажають познайомитися з темою, так і тим, хто хоче впорядкувати вже набуті знання
Після оплати ви отримаєте лист з описом процесу навчання та посиланням на особистий кабінет, де з'являться записи лекцій
Якщо ви маєте додаткові питання, радо відповімо на них за телефоном
+38 (095) 493 04 04
або +38 (096) 104 20 56
1 200 грн
Вартість курсу
1 700 грн