Навчання
Відеолекція
/
Історія фотографії
за 120 хвилин
Креативні індустрії
У цій лекції ми розглянемо як фотографія стала не тільки фундаментом світової візуальної культури останніх двох століть, не тільки масовим хобі, але й інструментом в руках науковців, політиків та навіть криміналістів.

Мова викладання – українська.
400 грн
Click to order
Ваше замовлення
Total: 
Ваше імя
Ваша електронна адреса
Ваш телефон
Виклад однієї дисципліни за 2 години від провідного фахівця
Про лекцію
Щодня людство продукує сотні тисяч знімків. Фотографія — це вид візуального мистецтва, якому ми віримо і не віримо одночасно. Адже сумніваємось, чи може бути мистецтвом те, що здатен зробити будь-хто, просто натиснувши на кнопку смартфону. На лекції розглянемо, якою була фотографія протягом майже двох століть свого існування, як вона ставала інструментом науковців, пропагандистів й рекламників, як боролася із соціальною нерівністю та звинувачувала у злочинах. А також, як фотографія відвойовувала собі право називатися мистецтвом, що спільного між Полароїдами 1960-х та Інстаграмом 2010-х, та якою стане фотографія вже завтра.
Це завжди актуальні теми й лекції від найавторитетніших інтелектуалів України
Для тих, хто цінує лаконічність, стислість й авторитетну думку
120 хвилин
Це авторська оптика, завдяки якій ви можете осягнути основні закономірності
Це насамперед «вектор» вашого розвитку; це «кістяк» на який варто спиратися, якщо ви захочете дослідити тему самостійно
Лекторка
Галина Глеба

Мистецтвознавиця, кураторка, авторка статей про історію української фотографії, дослідниця українського пізньорадянського мистецтва та фотографії, учасниця Дослідницької платформи PinchukArtCentre.