Відеокурс, 30 лекцій
4 000 грн
Навчання
Відеокурс
/

Історія філософії: епохи, мислителі, ідеї

Філософія
Досліджуючи історію ідей, ми краще усвідомлюємо своє місце в світі, вчимося робити розважливі вчинки та ставимося критично до інших і до себе.

Курс знайомить з основними філософськими ідеями західного світу різних часів. Рухаємося від епох до персоналій і концепцій. Знайомимося з поглядами інших і наважуємося мислити самі.

Про курс

У знайомстві з філософськими ідеями завжди важливо розуміти, наскільки вони актуальні сьогодні. Часом нам невтямки, наскільки вони пронизують наше повсякдення. Важливо не просто розпізнавати ту чи іншу епоху за ідеями, а розуміти, як і чому вони змінюються.

Запрошуємо здійснити спільну подорож філософією крізь епохи, постаті та їх ідеї. Почнемо з мислителів античності, яким вдалося сформувати головні проблеми філософування, та відчути, що мислення не такий вже й легкий шлях. Далі помандруємо у не менш дивний і почасти парадоксальний світ середньовіччя, коли розуму доводилося пройти випробування вірою.

Вивчаючи часи ренесансного гуманізму, побачимо силу і впевненість людського самовизначення. А знайомлячись із новочасною традицією, упевнимось у силі знання та красі метафізичної думки.

Особливе місце у нашій подорожі посядуть філософські теорії сучасності, щоб переконати нас: історія філософії – не те, що минає, а допомагає нам мислити сьогодні.
В усі часи музика вважалася мистецтвом, що здатне впливати на людей і трансформувати стан їхньої свідомості. А майстри-музиканти — доісторичний шаман, міфологічний Орфей чи сучасні боги і богині сцени, такі як Мадонна, — мали силу керувати емоціями мас.

Як відбувається навчання?

Відеокурс
Курс складається з 10 тематичних модулів для самостійного переглдяду. Ви можете переглядати їх коли і де вам зручно
Додаткові матеріали
У комплекті з відеолекціями ви отримаєте перелік додаткової літератури, а також пройдете тест для перевірки засвоєних знань
Доступ до курсу
Доступ до відеокурсу буде гарантовано зберігатися для вас упродовж року

Для кого цей курс?

/
Для всіх, хто хоче познайомитися з філософською думкою в її історичній видозміні від минувшини до сучасності
/
Для тих, хто прагне бачити світ, суспільство та події з різних точок зору та вміти обрати свою без тиску традицій чи стереотипів
/
Для тих, хто хоче уміти рефлексувати, критично оцінювати будь-яку ситуацію та поглянути на себе зі сторони

Програма курсу

Лектор

Тарас Лютий

Доктор філософських наук, український філософ, письменник, колумніст, музикант. Професор кафедри філософії та релігієзнавства НаУКМА. Старший науковий працівник відділу філософської антропології Інституту філософії ім. Григорія Сковороди. Лектор «Культурного Проекту»
Формат навчання
Переглядайте лекції, коли вам зручно
Мова викладання – українська
Курс підійде як слухачам, які бажають познайомитися з темою, так і тим, хто хоче впорядкувати вже набуті знання
Після оплати ви отримаєте лист з описом процесу навчання та посиланням на особистий кабінет, де з'являться записи лекцій
Якщо ви маєте додаткові питання, радо відповімо на них за телефоном
+38 (095) 493 04 04
або +38 (096) 104 20 56
1 200 грн
Вартість курсу
4 000 грн