Навчання
Онлайн-курс
/

Як мислити раціонально

Логіка
Логіка вчить людей мислити. Завдяки її інструментам ми можемо відкинути емоції та стереотипи, поглянути на задачу на раціональному рівні та отримати інтелектуальне задоволення від її розв’язання.
Початок 25 березня
22 відеолекції, 3 семінари

Про курс

У нагоді стане логіка як наука про закони та різновиди мислення. А цей курс буде своєрідним «тренінгом для розуму». Навички, набуті у процесі його опанування, сприятимуть не тільки вдосконаленню вашої логічної культури мислення, але й формуванню раціонального та критичного підходів до аналізу різноманітних явищ, процесів та реалій сучасного життя. А також посилять ваш творчий та інтелектуальний потенціал.

Вивчення логіки потребує зосередження і систематичного підходу, бо «у водах логіки не слід плисти з піднятими вітрилами». Тож усі модулі курсу взаємопов’язані – кожен попередній модуль є базою для розуміння наступного.

Курс містить практичну складову: кейси з прикладами із сучасного дискурсу, а також 3 семінарські заняття з експерткою для обговорення.
Ще у XVIII сторіччі німецький філософ Іммануїл Кант зазначив, що людей варто вчити не думкам, а способам мислення. Людина повинна вміти розмірковувати, аналізувати, а не спиратися на завчені постулати. Але як навчитися міркувати?
Як буде викладатися курс
Додаткові матеріали та комунікація
Комунікація зі слухачами курсу буде відбуватися у ТГ-групі. В комплекті з відеолекціями ви отримаєте презентації, перелік додаткової літератури, а також пройдете тест наприкінці курсу.
Доступ до курсу та сертифікат
Після завершення курсу ви отримаєте сертифікат. Доступ до відеолекцій курсу буде гарантовано зберігатися для вас упродовж року.
Курс складається з 7 тематичних модулів та 3 практичних семінарів з експерткою. Щотижня ми будемо додавати відеолекції одного модулю до вашого особистого кабінету. Ви можете переглядати їх коли і де вам зручно.
22 відеолекції,
3 семінари

Чому варто обрати цей курс?

/
Замість стихійно сформованих навичок та інтуїтивних уявлень про логічне мислення, ви матимете чітку та ясну систему знань та інструментарій мислення
/
На практиці – завданнях, практикумах і кейсах пропрацюєте усі запропоновані у курсі логічні інструменти
/
Ви отримуєте зрозумілі настанови для формування раціонально-аналітичного, критичного підходу до аналізу різноманітних явищ, процесів та реалій сучасного життя

Програма курсу

Лекторка

Ірина Хоменко

Українська філософиня, докторка філософських наук, професорка. Працює на кафедрі логіки КНУ імені Тараса Шевченка. Має багаторічний стаж викладання курсів з логіки та дисциплін логічного циклу. Авторка численних підручників з логіки. Серед яких: «Логіка – юристам», «Логіка», «Традиційна логіка», «Логіка в задачах», «Логіка: теорія та практика» та інших. Лекторка Культурного Проекту
Формат навчання
Не встигаєте на семінар – його запис теж буде додано до особистого кабінету
Переглядайте відеолекції, коли і де вам зручно. Доступ до лекцій курсу гарантовано протягом року
Мова викладання - українська
Якщо ви маєте додаткові питання, радо відповімо на них у месенджерах соцмереж та за телефоном: +38 (095) 493 04 04 або
+38 (096) 104 20 56
Це онлайн-курс у форматі відеолекцій для самостійного опанування та комунікацією з лектором на семінарських заняттях
6 000 грн
Ціна курсу
4 500 грн
Поширені питання