Навчання
Онлайн-курс
/

Як читати кіно?

Через візуальні та аудіо інструменти творці фільмів говорять до глядача. Курс допоможе “почути” ці звернення, розшифрувати або ж віднайти підсвідомо закладені послання.

Курс складається з 5 тематичних блоків, в яких ми будемо досліджувати кадр, монтаж, персонажа, звукове оформлення та авторський стиль фільму. Сфокусуємо увагу на вивченні композиції, розміщенні персонажів у кадрі та на напрямку їхнього руху. Опануємо операторські прийоми і види монтажу. Зануримося у звуковий дизайн та особливості музичного оформлення. Навчимося відрізняти авторське кіно від артхаусу на прикладах культових режисерів.
Кінематограф
23 відеолекції, 3 вебінари з лекторкою
Початок 19 червня

Про курс

Аналіз візуальної і аудіальної складових здатен розкрити прихований символізм та трюки, за допомогою яких кінематографісти впливають на аудиторію. У 2008 році Роджер Еберт написав есе “Як читати кіно”, у якому розповів про переваги стоп-кадру і те, як він може допомогти інтерпретувати той чи інший фільм. Взявши за основу ідею Еберта, курс “Як читати кіно?” покликаний розповісти про основні засоби подачі сюжету, представлення персонажа, стилю через різноманітні прийоми в монтажі, операторську роботу, звукове оформлення та інше.
Кіно схильні трактувати за сюжетом та ідеєю, однак несподівано багато може розповісти сам кадр.
Як буде викладатися курс
5 модулів, 23 відеолекції
Курс складається з 5 модулів та 23 відеолекцій, які будуть додаватись до вашого особистого кабінету блоками щопонеділка. Ви можете переглядати лекції, коли вам зручно. Тривалість лекцій 1 модулю — 1 година. Під час курсу, ми проведемо три вебінари-дискусії з лекторкою, щоб ви могли поставити свої питання та поспілкуватися з нею.
Комунікація зі слухачами курсу буде відбуватися у ТГ-групі. В комплекті з відеолекціями ви отримаєте перелік додаткової літератури, а також пройдете тест наприкінці курсу.
​​Додаткові матеріали та комунікація
Після завершення курсу ви отримаєте сертифікат. Доступ до відеолекцій курсу буде гарантовано зберігатися для вас упродовж року.
Доступ до курсу та сертифікат

Чим корисний цей курс?

Збагатите свій глядацький досвід прикладами фільмів культових режисерів, щоб нарешті відрізняти авторське кіно від артхаусу
/
Ви навчитеся “зчитувати” візуальну та аудіальну мови кіно і вже ніколи не будете дивитися фільми як пересічний глядач
/
Ви дізнаєтесь все про операторські прийоми, види монтажу і зможете пояснювати, що вони означають
/

Програма курсу

Лекторка

Ганна Дацюк

Кінокритикиня та кураторка кінофестивалю «Київський тиждень критики». Авторка курсу лекцій «Як читати кіно» в Культурному Проекті та подкаста Filmspotting на «Радіо Поділ».
Формат навчання
Переглядайте відеолекції, коли і де вам зручно
Доступ до лекцій курсу гарантовано протягом року
Мова викладання - українська
Якщо ви маєте додаткові питання, радо відповімо на них у месенджерах соцмереж та за телефоном:
+38 (095) 493 04 04 або +38 (096) 104 20 56
Це онлайн-курс у форматі відеолекцій для самостійного опанування, комунікацією під час курсу та тестом по його завершенню
3 500 грн
Ціна для Ранніх Пташок діє до 16.06.23
4 000 грн
Click to order
Поширені питання