Навчання
/
Відеокурс
Відеокурс, 5 лекцій

Практична антропологія: як розуміти людей?

Антропологія
Нам всім буває важко зрозуміти один одного. Дуже часто це пов’язано з тим, що поведінку інших людей ми розглядаємо крізь призму власного досвіду і цінностей.

Цей курс розповідає про антропологічні інструменти, які допомагають виходити за межі цих упереджень, бачити ширший культурний контекст і розуміти людей, незалежно від того, наскільки їхні уявлення про світ відрізняються від наших.
2 000 грн
2 000 грн

Про курс

Сьогодні світ став складним і суперечливим. Глобальність поєднується з культурною різноманітністю, консервативне вкраплюється у ліберальне, західне - у східне і навпаки. Все перемішалось, але водночас культурні кордони стали видимими, як ніколи до того. У всій цій строкатості буває важко розібратись і ще важче – знайти спільну мову.

Мета курсу – допомогти опанувати базові знання з антропології, необхідні для того, щоб навчитися розуміти людей з іншим культурним бекграундом. Як в офлайні, так і в онлайні. І йдеться не лише про мігрантів з далеких країн, а про такі знайомі щоденні ситуації як збори мешканців багатоквартирного будинку або зустріч представників різних відділів однієї компанії.

Антропологія вчить дивитись на культуру з точки зору її носіїв, а не власних уявлень про світ. І це вміння є життєво необхідним для того, щоб знаходити спільну мову з іншими у нашому дивному новому світі.

Як відбувається навчання?

У комплекті з відеолекціями ви отримаєте презентації, перелік додаткової літератури від лектора, а також пройдете тест для перевірки знань
Додаткові матеріали
Курс складається з 5 відеолекцій для самостійного опанування. Тривалість кожно лекції - 1 година
5 відеолекцій
Доступ до відеокурсу буде гарантовано зберігатися для вас упродовж року
Доступ до курсу

Для кого цей курс?

Для тих, хто багато подорожує і любить занурюватись в інші культури
/
Для тих, хто щоденно працює з людьми і потребує розуміння їхнього культурного бекграунду
/
Для тих, хто шукає правду про людей, а не підтвердження власних упереджень і стереотипів
/

Програма курсу

Лекторка

Тіна Полек

Антропологиня, популяризаторка антропології. Кандидатка історичних наук, співзасновниця ГО «Центр прикладної антропології». Спершу займалась академічними дослідженнями, а потім перейшла до прикладної сфери. Сьогодні проводить антропологічні дослідження для бізнесу та громадських організацій. Знає безліч неочевидного про те, чому в Україні склять балкони, чим насправді живуть тінейджери, як виникає сусідська взаємодопомога та якою буває корпоративна культура в українських реаліях.
Формат навчання
Переглядайте відеолекції, коли і де вам зручно
Доступ до лекцій курсу гарантовано протягом року
Мова викладання - українська
Якщо ви маєте додаткові питання, радо відповімо на них у месенджерах соцмереж та за телефоном
(095) 493 04 04
Це відеокурс для самостійного опанування, добіркою корисних матеріалів та джерел до курсу та тестом по завершенню його прослуховування
1 200 грн
Вартість курсу
2 000 грн