Навчання
Онлайн-курс
/

Історія України

Історія
1917 року Україна здобула першу незалежність. Що це був за рік? Світ задихався від війни, Ейнштейн висунув стаціонарну теорію будови Всесвіту, Марсель Дюшан представив світу "Фонтан". А що відбувалося в Україні?
Відеокурс, 10 лекцій
1 500 грн
750грн

Про курс

Під час курсу, ви дізнаєтесь про територіальні війни, Махна та Грушевського, і спробуєте дати відповідь на питання: чому комуністи встановили свій контроль на такий довгий час. Історія масштабної України в її національному розмаїтті, жіночому русі, культурній революції та побутових змінах. 10 лекцій, щоб скласти панораму подій без пропаганди.

Як буде викладатися курс

Відеокурс, 10 лекцій
Тривалість однієї лекції — дві години.
Додаткові матеріали
До кожної лекції ви отримаєте презентації з візуальними матеріалами
Доступ до відеокурсу гарантовано протягом року
Ви можете переглядати записи лекцій у своєму особистому кабінеті у зручний для вас час протягом року.

Навіщо вам цей курс

/
Щоб зрозуміти, чому 1917 став першим кроком до незалежності 1991 року
/
Щоб побачити, як побут, культура та суспільство реагували на політичні події
/
Щоб почути історію, якої не вчили у школах, та сформувати цілісну картину українського державотворення

План курсу

Лектори

Віталій Скальський

Науковий співробітник відділу Української революції 1917-1921 рр. Інституту історії НАН України. Сфера наукових зацікавлень включає політичну й соціальну історію періоду Української революції 1917-1921 рр.

Оксана Юркова

Провідний науковий співробітник відділу історії України 20–30-х рр. ХХ ст. Інституту історії України НАН України. До сфери наукових зацікавлень входить українська та російська історіографія ХХ століття, історія української науки, біографістика, грушевськознавство, історична іконографія, електронні інформаційні ресурси. Упорядниця ілюстративного ряду «Енциклопедії історії України». Ініціаторка та співкоординаторка проекту «Електронний архів Михайла Грушевського».

Лабур Ольга

Кандидатка історичних наук, докторантка кафедри історії НТУУ «КПІ»

Телюк Олександр

Режисер, кінокритик. Програмний співкоординатор ретроспектив у рамках міжнародних кінофестивалів: Одеського, «86», «Docudays UA». Співзасновник Інтернет-журналу про авторське кіно Cineticle. Автор статей у виданнях KORYDOR, «Українська правда. Життя», «Критика» та інших. Режисер документальних та експериментальних фільмів.
Баршинова Оксана
Завідуюча відділом мистецтва ХХ - початку ХХІ ст. Національного художнього музею України. Куратор виставок сучасного мистецтва в НХМУ. Викладач кафедри теорії та історії мистецтва НАОМА. Автор публікацій у фаховій та популярній пресі з питань сучасного мистецтва України.
Владислава Осьмак
Керівниця Центру урбаністичних студій Національного університету "Києво-Могилянська академія", авторка статей з історії Києва та програми "Читаємо Київ".
Формат навчання
Після оплати ви отримаєте лист з описом процесу навчання та посиланням на особистий кабінет, де з'являться записи лекцій.
Мова викладання - українська.
Курс підійде як слухачам, які бажають познайомитися з темою, так і тим, хто хоче впорядкувати вже набуті знання.
Курс розрахований для будь-якого рівня знань
Переглядайте лекції, коли вам зручно
Якщо ви маєте додаткові питання, радо відповімо на них за телефоном (095) 493 04 04
1 500 грн
Вартість курсу
750 грн