Навчання
Онлайн-курс
/

Світова література: великі книги та їхні епохи

Література
Цей курс розставляє орієнтири у майже 3000-літній традиції художнього письменства. Фокус уваги буде на творах впливової європейської традиції, що позначилася на літературах усіх континентів. Будемо рухатися від античності через середньовіччя до ренесансу, бароко, класицизму та просвітництва, романтизму, реалізму, модернізму та пост- і метамодернізму.
Початок 28 листопада
10 модулів, 5 семінарів

Про курс

Ви зʼясуєте, як культурні обміни і взаємодія вплинули на розвиток традицій окремих національних літератур. Програма курсу охоплює різні жанри, від епічних поем і романів до поезії й драми, щоб ви могли отримати комплексне бачення світової літератури. Завдяки курсу ви розширите свої знання про художнє мислення та насолодитеся вивченням різноманіття літературного світу.

Семінари після кожного лекційного модуля сприятимуть розвитку критичного мислення у царині літератури, посилять аналітичні навички та здатність аргументовано висловлювати свої думки.
Під час курсу ви розглянете найвизначніші твори різних епох, дізнаєтеся про важливі дати історичного контексту та літературного процесу, а також факти творчих біографій письменників. Це дасть змогу краще зрозуміти культурне, історичне та філософське середовище, в якому ці твори виникали.
Як буде викладатися курс
Додаткові матеріали та комунікація
Комунікація зі слухачами курсу буде відбуватися у ТГ-групі. В комплекті з відеолекціями ви отримаєте презентації, перелік додаткової літератури, а також пройдете тест наприкінці курсу.
Доступ до курсу та сертифікат
Після завершення курсу ви отримаєте сертифікат. Доступ до відеолекцій курсу буде гарантовано зберігатися для вас упродовж року.
Курс складається з 10 тематичних модулів та 5 практичних семінарів з експертом. Щовівторка та щочетверга ми будемо додавати відеолекції двох модулів до вашого особистого кабінету. Ви можете переглядати їх коли і де вам зручно.
10 модулів,
5 семінарів

Для кого цей курс?

/
Для книголюбів, які прагнуть систематизувати свої знання зі світової літератури
/
Для всіх, хто працює з текстами і хоче впевнено орієнтуватися у традиції письменства та найважливіших творах світової літератури
/
Для тих, хто хоче поглибити свої знання з літературознавства, поглянути на літературу у контексті історії та зміни естетичних епох

Програма курсу

Лектор

Ростислав Семків

Доцент кафедри літературознавства Національного Університету «Києво-Могилянська Академія»; автор книг «Як писали класики», «Як читати класиків», «Пригоди української літератури»; директор видавництва «Смолоскип». Лектор Культурного Проекту
Формат навчання
Не встигаєте на семінар – його запис теж буде додано до особистого кабінету
Переглядайте відеолекції, коли і де вам зручно. Доступ до лекцій курсу гарантовано протягом року
Мова викладання - українська
Якщо ви маєте додаткові питання, радо відповімо на них у месенджерах соцмереж та за телефоном: +38 (095) 493 04 04 або
+38 (096) 104 20 56
Це онлайн-курс у форматі відеолекцій для самостійного опанування та комунікацією з лектором на семінарських заняттях
Поширені питання