Навчання
Онлайн-курс
/

Історія формування української державності

Історія
Наші дні неодмінно будуть вписані в історію як один із визначальних етапів української державності. За нашу тисячолітню історію таких було чимало. Цей курс стане в пригоді всім охочим впорядкувати свої знання і уявлення про українську історію та розібратися у подіях сучасності. Ми коротко пройдемося основними етапами розвитку державності на сучасних теренах України із більш детальними зупинками на особливостях кожного з них.
21 відеолекція, 6 вебінарів
Старт 23 березня

Про курс

Боротьба за державність України тривала віками. Час від часу — на полі бою зі зброєю в руках. Давні мешканці сучасних українських теренів мали славне минуле. Але, коли вони втрачали свою державність, нові володарі ретельно дбали, аби разом з нею, люди втрачали і памʼять. Історію українців перекручували, спотворювали, або просто замовчували. Наші предки мали забути, ким вони є, й чого повинні прагнути. І все ж таки в кожному поколінні знаходилися сміливці, які готові були покласти своє життя, аби боротися і, зрештою, здобути омріяну Незалежність.

Забезпечити собі впевненість і знайти спосіб протистояти викликам сьогодення допоможуть фундаментальні знання про власну історію. Першими кроками на цьому шляху має стати знайомство з основними віхами історії української державності.
Цей курс дозволить Вам послідовно прослідкувати, як українці вибудовували свою державність, як відстоювали її в часи лихоліть, як відновлювали після десятиліть нищення і чому так завзято відстоюють нині.

Ми розглянемо, як покоління наших предків виборювали свої права та свободи, як виховували в собі національне самоусвідомлення і формували національну ідентичність.
Розберемо уроки минулого і спробуємо зрозуміти, як слід жити у майбутньому, аби убезпечити себе і прийдешні покоління від безрезультатного ходіння по колу. Як бути гідними тих, хто віддав життя за українську державність.

Як буде викладатися курс
6 модулів, 21 відеолекція
Курс складається з 6 модулів та 21 відеолекції для самостійного опанування тривалістю від 25 до 45 хвилин кожна. Щотижня ми будемо додавати лекції одного модулю до вашого особистого кабінету. А за тиждень проводити вебінар з лекторкою.
Комунікація зі слухачами курсу буде відбуватися у ТГ-групі. В комплекті з відеолекціями ви отримаєте перелік додаткової літератури, а також пройдете тест наприкінці кожного тематичного модулю.
Додаткові матеріали та комунікація
Після завершення курсу ви отримаєте сертифікат. Доступ до відеолекцій курсу буде гарантовано зберігатися для вас упродовж року.
Доступ до курсу та сертифікат

Кому буде корисний курс?

Тим, кому бракує аргументів у дискусіях на історичну тематику

/
Тим, хто отримував освіту або вивчав історію України до повернення незалежності або у перші роки її проголошення
/
Тим, хто відчуває прогалини у знаннях з історії України та недостатньо добре орієнтується в її основних подіях
/

Програма курсу

Лекторка

Ольга Ковалевська

Докторка історичних наук, професорка, провідна наукова співробітниця відділу спеціальних галузей історичної науки та електронних інформаційних ресурсів Інституту історії України НАН України. Сфера наукових зацікавлень: іконографія, спеціальні галузі історичної науки, візуальна історія, проблеми історичної політики та колективної памʼяті
Формат навчання
Не встигаєте на вебінар – його запис теж буде додано до особистого кабінету
Переглядайте відеолекції, коли і де вам зручно. Доступ до лекцій курсу гарантовано протягом року
Якщо ви маєте додаткові питання, радо відповімо на них у месенджерах соцмереж та за телефоном:
+38 (095) 493 04 04 або +38 (096) 104 20 56
Це онлайн-курс у форматі відеолекцій для самостійного опанування та комунікацією з лекторкою на вебінарах.
3 800 грн
Ціна курсу
Поширені питання