Навчання
Пакет
/

Пакет вебінарних
курсів

До пакету входить 5 записів вебінарів сезону осінь’ 2020 з сучасної фотографії, історії кінематографу, ідеологій, культури Європи та сучасного мистецтва від провідних лекторів Культурного Проекту зі знижкою 30%.
37
5
74
Лекцій
Курсів
Години
5 600 грн
8 000 грн

Що ви отримаєте?

Це записи вебінарів попереднього сезону, тому ви можете придбати їх зі знижкою. Добірка включає 5 багатолекційних курсів.
Курс з сучасної фотографії розкаже про тенденції та імена нової фотографічної мови кінця ХХ – початку ХХІ століття, з історії кінематографу — про найважливіші течії та імена, курс з ідеологій – про ідеологічні системи, як вони формують наші погляди та інтерпретують світ. Під час курсу про культуру Європи ви прослідкуєте розвиток європейської культури від зародження до наших днів. Курс з сучасного мистецтва присвячений найважливішим явищам та іменам у мистецтві ХХ-ХХІ, він допоможе краще орієнтуватися та розуміти його. До кожного курси ви отримаєте додаткові матеріали та презентації.
Переваги пакетної пропозиції
Повна вартість 5 курсів становить 8 000 грн. У пакетній пропозиції ви отримаєте знижку 30%
Подарунок
Пакет лекцій можна дарувати. Для цього вам потрібно обрати опцію Подарувати та внести контакти людини, якій ви плануєте зробити такий подарунок.
Доступ на рік
Придбані лекції гарантовано будуть у доступі в особистому кабінеті протягом року. Графік навчання кожен налаштовує під себе, дедлайнів та інших обмежень немає.
Вигідна вартість

Перелік вебінарних курсів

Формат навчання
Курси розраховані для будь-якого рівня знань та занурення у тему
Доступ до лекцій гарантовано впродовж року у вашому особистому кабінеті
Переглядайте лекції, коли вам зручно. Графік навчання та його інтенсивність кожен налаштовує під себе

Якщо ви маєте додаткові питання, радо відповімо на них за телефоном (095) 493 04 04 або у будь-якому месенджері Культурного Проекту
Click to order
Ваше замовлення
Total: 
Ваше ім`я
Ваша електронна адреса
Ваш телефон
Матеріали з журналу