1. Відео і аудіо →
  2. Відкриті лекції →
  3. Відкрита лекція – Досвід війни: як українці відчувають свою приналежність?

Відкрита лекція – Досвід війни: як українці відчувають свою приналежність?

Ця лекція є спробою описати, як саме українці відчувають свою приналежність до війни: що створює це відчуття, що закріплює його, як саме воно демонструється іншим.

Поговоримо про макро- і мікрорівень приналежності, про те, як досвід війни об’єднує нас, але водночас ділить на своїх і чужих.

Особливий акцент буде зроблено на тому, як саме конструюється уявлення про те, хто саме має право на відчуття приналежності до війни, і яку поведінку в повсякденному житті це відчуття передбачає.

Окремим блоком стануть спостереження за тим, як українці демонструють свою приналежність до війни вербально і візуально, як говорять і як декларують свої погляди в повсякденному житті онлайн і офлайн.

Лекція матиме більше питань, ніж відповідей, і більшість з них будуть дражливими, але пошук відповідей на них є необхідною умовою солідарності в майбутньому, про що буде можливість подискутувати.

Лекторка: Тіна Полок
Антропологиня, кандидатка історичних наук, співзасновниця ГО «Центр прикладної антропології».

Про лектора
Тіна Полек
Тіна Полек
  • Антропологиня

Антропологиня, популяризаторка антропології. Кандидатка історичних наук, викладачка Київської школи економіки, співзасновниця ГО «Центр прикладної антропології», членкиня Європейської асоціації соціальних антропологів. ʼСьогодні проводить прикладні антропологічні дослідження для бізнесу та громадських організацій.

На сторінку експерта