Навчання
Відеокурс
/
Мистецтво відродження
Мистецтво
Що ми уявляємо, коли чуємо слово "Відродження"? Розписану стелю Сікстинської капели, бездоганне тіло Мікеланджелівського Давида, "Мону Лізу" Да Вінчі — звісно, але це далеко не вся шедевральна історія доби Ренесансу.

Відеокурс, 7 лекцій
Мова викладання – російська.
1 400 грн
Click to order
Ваше замовлення
Total: 
Ваше ім`я
Ваша електронна адреса
Ваш телефон
Щоб розібратися в іменах художників та назвах шедеврів і зрозуміти, чому саме ці картини здобули світову славу
Про курс
7 особливих лекцій від Наталії Романової, яка розкаже, як період XIV-XVI століття став визначальним для всього світового мистецтва та чому пам'ятки цього часу вважають ядром Всесвітнього культурного спадку людства.

Курс покаже вам Відродження в його масштабі та національних колоритах, в світлі різних думок та поглядів. Це буде насичена подорож Західною Європою від розкішної Італії до Заальпійської Європи та суворої Англії. Ми зазирнемо в майстерні флорентійських живописців, в покої династії Тюдорів та навіть відчуємо прохолоду капели Скровеньї, де Джотто розписав стіни своїми фресками.
Щоб дізнатися, чому італійське Відродження стало еталоном класичного мистецтва
Щоб з першого погляду розрізняти твори французьких та німецьких, англійських та нідерландських митців
Навіщо слухати цей курс
Лекторка
Наталія Романова
Викладачка Національного університету театру, кіно і телебачення ім. І. К. Карпенко-Карого та Національної академії образотворчого мистецтва і архітектури. Її лекції слухали навіть в Оксфордському університеті, а її ерудиції позаздрить будь-яка енциклопедія. Здається, що пані Наталя знає все та трохи більше про життя художників, загадки шедеврів та мистецтво загалом. Вона багато подорожує і підкаже, як витратити мінімум часу з максимальною користю в будь-якому музеї Європи. Наталія Романова здатна представити вам кожну епоху, як надцікавий пригодницький фільм: з усіма історичними перепитіями, інтригами та бурхливим суспільним життям.