Навчання
/
Відеокурс
Відеокурс, 7 лекцій

Антропологія війни

Антропологія
Війни супроводжують людство впродовж усієї його історії. Але чи є войовничість природним станом людини? І чи відомі науці суспільства без війни?

Це курс про антропологічний погляд на війну з порівнянням воєн у різних суспільствах і в різний час. Він допоможе зрозуміти, як культура впливає на спосіб ведення війни, щоб зрештою наблизитись до відповіді на питання «чому люди взагалі воюють?»
1 300 грн

Про курс

Сучасний світ здається нам таким прогресивним, що війни у ньому мали б стати просто неможливими.
Однак вони лишаються частиною нашого життя так само, як це було у минулому. Чому війни не зникають? І чи може людство в принципі існувати без війни?

Мета курсу – допомогти глибше зазирнути у саму суть війни і побачити, як вона пов’язана з культурою. Розібратися, як різні суспільства санкціонують насильство щодо своїх ворогів, за допомогою яких механізмів стає можливим їхнє примирення, а також чим відрізняються племінні і сучасні війни.

Ви поглянете на війну в Україні під антропологічним кутом, дізнаєтесь, що пишуть про нас і росіян науковці. Поміркуєте над тим, які виклики провокує антропологічне вивчення війни.

Як відбувається навчання?

Курс складається з 7 відеолекцій для самостійного переглдяду. Ви можете переглядати їх коли і де вам зручно
Відеокурс
У комплекті з відеолекціями ви отримаєте перелік додаткової літератури, а також пройдете тест для перевірки засвоєних знань
Додаткові матеріали
Доступ до відеокурсу буде гарантовано зберігатися для вас упродовж 6 місяців
Доступ до курсу

Для кого цей курс

/
Для тих, хто осмислює війну і прагне вийти за межі емоційного досвіду
/
Для тих, хто шукає для себе відповіді про природу війни
/
Для тих, хто намагається порівнювати війну в Україні з іншими війнами в історії

Програма курсу

Лекторка

Тіна Полек

Антропологиня, популяризаторка антропології. Кандидатка історичних наук, співзасновниця ГО «Центр прикладної антропології», членкиня Європейської асоціації соціальних антропологів. Спершу займалась академічними дослідженнями, а потім перейшла до прикладної сфери. Сьогодні проводить антропологічні дослідження для бізнесу та громадських організацій.
Формат навчання
Переглядайте лекції, коли вам зручно
Мова викладання – українська
Курс підійде як слухачам, які бажають познайомитися з темою, так і тим, хто хоче впорядкувати вже набуті знання
Після покупки абонемнта ви отримаєте лист з описом процесу навчання та посиланням на особистий кабінет, де з'являться записи лекцій
Якщо ви маєте додаткові питання, радо відповімо на них за телефоном
+38 (095) 493 04 04
або +38 (096) 104 20 56