Навчання
/
Відеокурс
Відеокурс, 10 лекцій

Незламні: історія українського мистецтва XX – початку XXI століття

Мистецтво
Один із найяскравіших та водночас сповнений перипетій і трагедій час для українського культурного процесу. Період відродження, тоталітарний каток та повстання з попелу — розглянемо основні події і діячів доби крізь оптику соціально-політичних та історичних обставин.
6 000 грн
5 000 грн

Про курс

Його мета — виявити особливості українського мистецтва, логіку зміни художніх ідей, причини (не)залученості в політичний контекст, регіональні ідентичності та спільне підґрунтя для поняття «українське мистецтво».

Українське мистецтво, з його преференціями чи ігноруванням певних суспільно-культурних проблем, було в XX столітті тісно пов’язане з тими змінами, які переживало суспільство у своєму прагненні до політичного самовизначення, постійному опрацьовуванню минулого досвіду, що часто був насильницьки витіснений з публічної дискусії, наполегливому ствердженню права на свою культуру, що часто дорівнювало політичним викликам.
Курс присвячений історії українського мистецтва XX – перших десятиліть XXI століття.

Як відбувається навчання?

Відеокурс
Курс складається з 10 відеолекцій для самостійного перегляду. Ви можете переглядати їх коли і де вам зручно
Додаткові матеріали
У комплекті з відеолекціями ви отримаєте перелік додаткової літератури, а також пройдете тест для перевірки засвоєних знань
Доступ до курсу та сертифікат
Після завершення курсу ви отримаєте сертифікат. Доступ до відеолекцій курсу буде гарантовано зберігатися для вас упродовж року.

Чим цікавий цей курс?

Дозволяє по-новому поглянути на відомі явища й імена та відкрити нові
/
Відповідає на актуальні питання сьогодення – чому ми такі, які є, чому ми чинимо спротив, чому відстоюємо своє право на державу
/
Дає більш об’ємну й складну картину розвитку історії українського мистецтва
/

Програма курсу

Лекторка

Оксана Баршинова

Мистецтвознавиця, кураторка. Заступниця генерального директора Національного художнього музею України (NAMU) з виставкової роботи. Займається дослідженням українського мистецтва XX століття. Була співавторкою концепції постійної експозиції мистецтва XX століття в NAMU (2010 - 2015).
Формат навчання
Переглядайте лекції, коли вам зручно
Мова викладання – українська
Курс підійде як слухачам, які бажають познайомитися з темою, так і тим, хто хоче впорядкувати вже набуті знання
Після оплати ви отримаєте лист з описом процесу навчання та посиланням на особистий кабінет, де з'являться записи лекцій
Якщо ви маєте додаткові питання, радо відповімо на них за телефоном
+38 (095) 493 04 04
або +38 (096) 104 20 56
Вартість
5 000 грн
6 000 грн