Навчання
Інтенсив
/

Літній інтенсив
"Як не проґавити літо"

5 спекотних тижнів теорії та спільної практики, на яких ви заглибитеся у історію українського кіно та українського авангарду, позбудетесь упереджень щодо читання та відкриєте нові способи насолоджуватися ним, навчитеся слухати різну музику та розуміти архітектурні ідеї.
*Доступ до курсів на 3 місяці
5
5
5
Курсів
Тижнів
Вебінарів
Набір завершено
3 500 грн

Про інтенсив

Щотижня з 10 липня до 13 серпня ми будемо відкривати для вас один з курсів для самостійного перегляду та проводити зустріч-вебінар з експертом.
Крім того ми будемо активно спілкуватися, обговорювати переглянуте, прочитане та прослухане, ставити питання експертам та дискутувати.

Тож за 5 тижнів ви зануритись у світ творчих ідей, посилите власну креативність, отримаєте список must read книжок на найближчий час, повністю оновите свої музичні плейлисти, прогуляєтесь футуристичними містами майбутнього. А загалом – отримаєте порцію натхнення для пошуку свіжих ідей і експериментів, а отже проведете літо з максимальною користю для себе.
Що ви отримаєте?
Вигідна пропозиція
5 тижнів теорії та практики з експертами Культурного Проекту за вигідною пропозицією. 3500 – спеціальна ціна інтенсиву, повна вартість 5 курсів становить 7000 грн.
До програми літнього інтенсиву увійшли 5 відеокурсів для самостійного перегляду і 5 онлайн-зустрічей з експертами у форматі вебінарів. Спілкування з учасниками інтенсиву буде відбуватися у ТГ-групі.
Актуальна добірка курсів та живе спілкування
Ви можете повертатися до відеокурсів інтенсиву і записів вебінарів та переглядати їх у зручний для вас час впродовж 3 місяців з моменту покупки.
Доступ на 3 місяці та власний темп навчання

Перелік курсів

Програма курсу

Формат навчання
Якщо ви маєте додаткові питання, радо відповімо на них у месенджерах соцмереж та за телефоном: +38 (095) 493 04 04 або +38 (096) 104 20 56
Доступ до відеолекцій гарантовано буде зберігатися для вас впродовж 3 місяців з дати покупки.
Щотижня ми будемо завантажувати до вашого особистого кабінету на сайті Культурного Проекту один курс для самостійного перегляду та проводити онлайн-зустріч з експертом
Не встигаєте на онлайн-зустріч – її запис ми теж додамо до особистого кабінету, щоб ви могли переглянути її пізніше
У комплекті до кожного відеокурсу ви отримаєте презентації, перелік додаткової літератури, а також тест для перевірки засвоєних знань