Навчання
Онлайн-курс
/

Мистецький інтенсив “Прогулянки Римом”

Мистецтво
Віртуальна подорож містами Італії з художником та знавцем мистецтва Антіном Проненком. У трьох лекціях перед вами повстане розгорнута еволюція Рима, як мистецького центру від доби перших імператорів до періоду Dolce vita у ХХ ст.

Ми розглянемо знакові твори мистецтва, нетипові архітектурні стилі. Від етруських гробниць і ренесансних фресок з заплутаними сюжетами до дизайну барокових вілл і ретрореклами аперитиву. Все це створить лабіринт вражень і відкриттів під назвою “Італія”.
23-25 липня, 3 вебінари

Про подію

Безперервний процес розвитку культури, переосмислення художніх форм, колекціонування і, насамперед, меценацтва зробили мистецтво Рима всесвітньо відомим, але, водночас, важко зрозумілим для сучасної людини.

Ми поговоримо про відомі і маловідомі фрески, скульптури, картини, інтер'єри, архітектуру. Ви побачите наскільки нерозривним є зв'язок між різними епохами, стилями, жанрами і видами мистецтва, адже особливістю Рима завжди було перетворювати прекрасні фрагменти на цілісний і досконалий твір мистецтва.
Цей інтенсив познайомить із Римом як з осередком мистецтва, містом, яке накопичило небачену кількість культурних цінностей, які саме ж і породило.
Як відбувається навчання?
Додаткові матеріали та комунікація
Комунікація зі слухачами буде відбуватися у ТГ-групі. В комплекті з записами лекцій ви отримаєте презентації та перелік літератури
Доступ до курсу
Доступ до записів вебінарів буде гарантовано зберігатися для вас упродовж року.
Лекції відбуватимуться 3 вечори поспіль: 23-25 липня о 20:00 у форматі вебінарів з обговоренням. Тривалість зустрічі — 2,5 години
Онлайн-курс,
3 вебінари

Для кого цей інтенсив?

/
Для тих, хто хоче поглибити знання з образотворчого мистецтва, архітектури, дизайну і популярної культури
/
Для тих, хто планує подорожі Італією або бажає впорядкувати та зрефлексувати свої враження від подорожей
/
Для тих, хто хоче мати розгорнуте і яскраве уявлення про італійське мистецтво і архітектуру – засадничі цінності західної цивілізації

Програма інтенсиву

Лектор

Антін Проненко

Художник та дослідник мистецтва і культури, автор освітніх програм та кураторських проєктів у Києві та Львові. У його доробку понад десяток курсів, лекцій, освітніх програм та авторських досліджень, серед яких «Український модерн», «Українське мистецтво без шароварів», «Олександр Мурашко», «Еротика та оголеність у мистецтві», «Що я забув у музеї?» та лекції «Втрачені шедеври», «Мистецтво крупним планом».
Формат навчання
Не встигаєте на вебінар? Його запис теж буде додано до особистого кабінету
Переглядайте записи вебінарів, коли і де вам зручно. Ми гарантуємо доступ до них впродовж року
Якщо ви маєте додаткові питання, радо відповімо на них у месенджерах соцмереж та за телефоном: +38 (095) 493 04 04 або
+38 (096) 104 20 56
Це онлайн-курс. Лекції читатимуться у форматі вебінарів з експертом
3 500 грн
Ціна для Ранніх Пташок діє до 21.07.24
2 800 грн