Відеокурс, 8 лекцій
3 900 грн
Навчання
Відеокурс
/

Photo Storytelling: наративна фотографія від Луї Дагера до ШІ

Мистецтво
Сьогодні фотографія є одним з найбільш поширених візуальних медіумів що розповідає історії. У курсі ми відійдемо від звичного хронологічного викладу історії фотографії, а зосередимося на проблемних і дискусійних моментах. На прикладах творчості провідних майстрів поговоримо про співвідношення технології та мистецтва, етику та достовірність фотографії, її потенціал для творчості та можливі шляхи розвитку в майбутньому.

Про курс

Лекції охоплюють період від винайдення світлопису у першій половині ХІХ століття до сучасності, однак виходять за межі звичного академічного курсу історії фотографії. Ми пропонуємо збалансований підхід між сучасною теорією фотографії та кейс-стаді творчості відомих майстрів, які працювали та/або працюють у жанрах як документальної, так і художньої фотографії.

Сьогодні для того, щоб зробити успішну кар’єру у фотографії вже недостатньо створити технічно досконале зображення красивого об’єкту. Фотограф має розповісти історію та донести оригінальну ідею. З лекцій ви дізнаєтеся як і чому окремі, здавалося б, звичайні фотографії були визнані шедеврами. Як фотографи створювали історії, що їх людство не може забути забути навіть через століття, а також які фотопроєкти цінуються сучасними критиками.

Приділимо також увагу перспективам розвитку фотографії і спробуємо відповісти на питання — чи зможе двовимірний відбиток застиглої реальності конкурувати з відеозйомкою та зображеннями, згенерованими за допомогою сучасних технологій.
Курс складається з 8 тематичних лекцій, кожна з яких розкриває окремий жанр, етап історії фотографії або важливий аспект цього медіуму.

Як відбувається навчання?

Курс складається з 8 відеолекцій для самостійного перегляду. Ви можете переглядати їх коли і де вам зручно
Відеокурс
У комплекті з відеолекціями ви отримаєте перелік додаткової літератури, а також пройдете тест для перевірки засвоєних знань
Додаткові матеріали
Доступ до відеокурсу буде гарантовано зберігатися для вас упродовж року
Доступ до курсу

Для кого цей курс?

/
Для всіх, хто хоче більше дізнатися про те, як фотомайсти сучасності та минулого розповідають історії за допомогою світла

/
Для тих, хто хоче дізнатися як формувалися основні жанри художньої та документальної фотографії
/
Для тих, хто прагне глибше зрозуміти сучасну візуальну культуру

Програма курсу

Лектор

Геннадій Казакевич

Доктор історичних наук, професор кафедри історії мистецтв Київського національного університету ім. Т.Г. Шевченка, науковий співробітник Institut für die Wissenschaften vom Menschen (2022), головний редактор журналу «Текст і образ: актуальні проблеми історії мистецтва»
Формат навчання
Переглядайте лекції, коли вам зручно
Мова викладання – українська
Курс підійде як слухачам, які бажають познайомитися з темою, так і тим, хто хоче впорядкувати вже набуті знання
Після оплати ви отримаєте лист з описом процесу навчання та посиланням на особистий кабінет, де з'являться записи лекцій
Якщо ви маєте додаткові питання, радо відповімо на них за телефоном
+38 (095) 493 04 04
або +38 (096) 104 20 56
1 200 грн
Вартість курсу
3 900 грн

Вам можуть бути цікаві ці курси