7 000 грн
5 500 грн
Навчання
Онлайн-курс
/

Історія філософії: епохи, мислителі, ідеї

Філософія
Досліджуючи історію ідей, ми краще усвідомлюємо своє місце в світі, вчимося робити розважливі вчинки та ставимося критично до інших і до себе.

Курс знайомить з основними філософськими ідеями західного світу різних часів. Рухаємося від епох до персоналій і концепцій. Знайомимося з поглядами інших і наважуємося мислити самі.
Початок 20 листопада
30 відеолекцій, 5 семінарів

Про курс

У знайомстві з філософськими ідеями завжди важливо розуміти, наскільки вони актуальні сьогодні. Часом нам невтямки, наскільки вони пронизують наше повсякдення. Важливо не просто розпізнавати ту чи іншу епоху за ідеями, а розуміти, як і чому вони змінюються.

Запрошуємо здійснити спільну подорож філософією крізь епохи, постаті та їх ідеї. Почнемо з мислителів античності, яким вдалося сформувати головні проблеми філософування, та відчути, що мислення не такий вже й легкий шлях. Далі помандруємо у не менш дивний і почасти парадоксальний світ середньовіччя, коли розуму доводилося пройти випробування вірою.

Вивчаючи часи ренесансного гуманізму, побачимо силу і впевненість людського самовизначення. А знайомлячись із новочасною традицією, упевнимось у силі знання та красі метафізичної думки.

Особливе місце у нашій подорожі посядуть філософські теорії сучасності, щоб переконати нас: історія філософії – не те, що минає, а допомагає нам мислити сьогодні.
В усі часи музика вважалася мистецтвом, що здатне впливати на людей і трансформувати стан їхньої свідомості. А майстри-музиканти — доісторичний шаман, міфологічний Орфей чи сучасні боги і богині сцени, такі як Мадонна, — мали силу керувати емоціями мас.
Як буде викладатися курс
Додаткові матеріали та комунікація
Комунікація зі слухачами курсу буде відбуватися у ТГ-групі. В комплекті з відеолекціями ви отримаєте презентації, перелік додаткової літератури, а також пройдете тест наприкінці курсу.
Доступ до курсу та сертифікат
Після завершення курсу ви отримаєте сертифікат. Доступ до відеолекцій курсу буде гарантовано зберігатися для вас упродовж року.
Курс складається з 10 тематичних модулів та 5 практичних семінарів з експертом. Щопонеділка та щочетверга ми будемо додавати відеолекції двох модулів до вашого особистого кабінету. Ви можете переглядати їх коли і де вам зручно.
30 відеолекцій,
5 семінарів

Для кого цей курс?

/
Для всіх, хто хоче познайомитися з філософською думкою в її історичній видозміні від минувшини до сучасності
/
Для тих, хто прагне бачити світ, суспільство та події з різних точок зору та вміти обрати свою без тиску традицій чи стереотипів
/
Для тих, хто хоче уміти рефлексувати, критично оцінювати будь-яку ситуацію та поглянути на себе зі сторони

Програма курсу

Лектор

Тарас Лютий

Доктор філософських наук, український філософ, письменник, колумніст, музикант. Професор кафедри філософії та релігієзнавства НаУКМА. Старший науковий працівник відділу філософської антропології Інституту філософії ім. Григорія Сковороди. Лектор «Культурного Проекту»
Формат навчання
Не встигаєте на семінар – його запис теж буде додано до особистого кабінету
Переглядайте відеолекції, коли і де вам зручно. Доступ до лекцій курсу гарантовано протягом року
Мова викладання - українська
Якщо ви маєте додаткові питання, радо відповімо на них у месенджерах соцмереж та за телефоном: +38 (095) 493 04 04 або
+38 (096) 104 20 56
Це онлайн-курс у форматі відеолекцій для самостійного опанування та комунікацією з лектором на семінарських заняттях
Поширені питання