Навчання
Пакет
/

Пакет лекцій з
філософії та політології

Якщо ви прагнете навчитися аналізувати політичні та суспілні процеси, краще розуміти оточуючих та ефективно аргументувати, пропонуємо звернутись до філософії, політичних ідей, міжнародної політики та теорій змов. Це добірка з 4 курсів зі знижкою 50%.
21
4
42
Лекція
Курси
Години
3 200 грн
6 400 грн

Що ви отримаєте?

До пакету входять 4 багатолекційні відеокурси
З курсу “Політичні ідеї” ви дізнаєтесь звідки взялася політика, що таке демократія, авторитаризм, тиранія, імперія, влада, права людини, суверенітет та цінності, як вони визначають наші уявлення про політику і впливають на наші рішення як громадян. Під час курсу "Філософія на кожен день" поговоримо про свободу і рабство, щастя і нещастя, Я і не-Я, смерть і безсмертя, силу і слабкість, цінності і цинізм. Ви з’ясуєте хто такі конспірологи і чим займаються ті, хто вважають себе професійними змовознавцями. "Міжнародна політика" допоможе розібратися в базових категоріях та основних темах міжнародних відносин, таких як "світовий порядок" та «кордон».
Переваги пакетної пропозиції
Повна вартість 4 курсів становить 6 400 грн. У пакетній пропозиції ви отримаєте знижку 50%
Подарунок
Пакет лекцій можна дарувати. Для цього вам потрібно обрати опцію Подарувати та внести контакти людини, якій ви плануєте зробити такий подарунок.
Доступ на рік
Придбані лекції гарантовано будуть у доступі в особистому кабінеті протягом року. Графік навчання кожен налаштовує під себе, дедлайнів та інших обмежень немає.
Вигідна вартість

Перелік курсів

Формат навчання
Курси розраховані для будь-якого рівня знань та занурення у тему
Доступ до лекцій гарантовано впродовж року у вашому особистому кабінеті
Переглядайте лекції, коли вам зручно. Графік навчання та його інтенсивність кожен налаштовує під себе

Якщо ви маєте додаткові питання, радо відповімо на них за телефоном (095) 493 04 04 або у будь-якому месенджері Культурного Проекту
Click to order
Ваше замовлення
Total: 
Ваше ім`я
Ваша електронна адреса
Ваш телефон