Навчання
Пакет
/

Пакет лекцій з
філософії

Якщо ви прагнете вивести свою ефективність на новий рівень, навчитися аналізувати та аргументувати, краще розуміти оточуючих, суспільні та політичні процеси, пропонуємо звернутись до філософії. Це добірка з 4 курсів на тему філософії, нейрофілософії, літератури та політичних ідей зі знижкою 30%.
23
4
46
Лекції
Курси
Годин
6 000 грн
8 600 грн

Що ви отримаєте?

До пакету входять 4 багатолекційні відеокурси.
Короткий оглядовий курс з історії філософії простою мовою розповість про складне та допоможе зрозуміти, навіщо вона сучасній людині. Лекції курсу “Філософія та література” побудовані навколо обговорення праць знаменитих письменників та філософів, що торкаються таких питань, як любов, свобода, совість. З курсу “Політичні ідеї” ви дізнаєтесь звідки взялася політика, що таке демократія, авторитаризм, тиранія, імперія, влада, права людини, суверенітет та цінності, як вони визначають наші уявлення про політику і впливають на наші рішення як громадян. На курсі з нейрофілософії ви дізнаєтесь, як працює наш мозок, що впливає на наші рішення, вибір та свідомість.
Переваги пакетної пропозиції
Повна вартість 4 курсів становить 8 600 грн. У пакетній пропозиції ви отримаєте знижку 30%
Подарунок
Пакет лекцій можна дарувати. Для цього вам потрібно обрати опцію Подарувати та внести контакти людини, якій ви плануєте зробити такий подарунок.
Доступ на рік
Придбані лекції гарантовано будуть у доступі в особистому кабінеті протягом року. Графік навчання кожен налаштовує під себе, дедлайнів та інших обмежень немає.
Вигідна вартість

Перелік курсів

Філософія
5 лекцій
Філософія
4 лекції

Філософія та література

Філософія, література
9 лекцій
Політична філософія
5 лекцій
Формат навчання
Курси розраховані для будь-якого рівня знань та занурення у тему
Доступ до лекцій гарантовано впродовж року у вашому особистому кабінеті
Переглядайте лекції, коли вам зручно. Графік навчання та його інтенсивність кожен налаштовує під себе

Якщо ви маєте додаткові питання, радо відповімо на них за телефоном (095) 493 04 04 або у будь-якому месенджері Культурного Проекту
Click to order
Ваше замовлення
Total: 
Ваше ім`я
Ваша електронна адреса
Ваш телефон
Матеріали з журналу