Навчання
Відеокурс
/

Історія філософії:
про головне і несуттєве

Філософія
Чи можна навчитись мислити критично та аналізувати власні рішення? Якщо ви давно планували розібратись з філософією та зрозуміти, навіщо вона сучасній людині, ви знайдете відповіді у курсі, який простою мовою розповість про складне.

Ви познайомитесь із філософією не лише як з абстрактною наукою, а як з інструментом аналізу будь-якого питання та явища.
Відеокурс, 5 лекцій
2 500 грн
1 900 грн

Про курс

Цей оглядовий курс складається лише з 5 лекцій-діалогів лекторів, через які перед вами постають головні періоди становлення філософії у європейській культурі.
У жодній розмові неможливо буде охопити тисячі філософських позицій, різні традиції і географії – тож треба обрати головне, визначальне, риси, що позначають філософські типи і періоди. Але як при цьому не втратити начебто «несуттєве» - особливості характерів, особистісні зв’язки і вчинки філософів, метафори, концепти і формули, якими послуговуємося століттями? Тому ми означаємо відомі історико-філософські типи – це «головне», але при цьому привертаємо увагу до складностей, парадоксів і подробиць – «несуттєвого».

Як буде викладатися курс

Відеокурс, 5 лекцій
Тривалість однієї лекції — дві години.
Додаткові матеріали
До кожної лекції ви отримаєте презентації з візуальними матеріалами.
Доступ до відеокурсу гарантовано протягом року
Ви можете переглядати відеокурс у своєму особистому кабінеті у зручний для вас час протягом року.

Кому буде корисний цей курс?

/
Тим, хто прагне бачити світ, суспільство та події з різних точок зору та вміти обрати свою без тиску традицій чи стереотипів
/
Тим, хто хоче уміти рефлексувати, критично оцінювати будь-яку ситуацію та поглянути на себе зі сторони

/
Тим, хто хоче структурувати знання з філософії

Програма курсу

Лектори

Тарас Лютий

Український філософ, письменник, колумніст, музикант. Доктор філософських наук. Професор кафедри філософії та релігієзнавства НаУКМА. Старший науковий працівник відділу філософської антропології Інституту філософії ім. Григорія Сковороди. Куратор і викладач «Культурного проекту».

Людмила Криворучка

Директорка Докторської школи ім. родини Юхименків НаУКМА; завідувачка докторантури, аспірантури; кандидатка філософських наук. Працює дослідницею у наукових проектах НаУКМА, викладає філософські дисципліни в НаУКМА з 1999 р.
2 500 грн
Вартість курсу
1 900 грн
Формат навчання
Після оплати ви отримаєте лист з описом процесу навчання та посиланням на особистий кабінет, де з'являться записи лекцій
Мова викладання - українська
Курс підійде як слухачам, які бажають познайомитися з темою, так і тим, хто хоче впорядкувати вже набуті знання
Курс розрахований для будь-якого рівня знань
Переглядайте лекції, коли вам зручно
Якщо ви маєте додаткові питання, радо відповімо на них за телефоном (095) 493 04 04