Навчання
Пакет
/

Пакет лекцій з історії та культури України

Пропозиція для тих, хто цікавиться історією та культурними процесами, що відбувалися в Україні. Прагне переосмислити головні переломні моменти в історії та дослідити, як вони вплинули на культурну спадщину. Це доступ до 4 багатолекційних курсів з історії України та українського мистецтва зі значною знижкою.
32
4
64
Лекції
Курси
Години
2 800 грн
10900 грн

Що ви отримаєте?

До пакету входять 4 багатолекційні відеокурси
В історії кожної країни та народу є свої ключові моменти, знання про які дозволяють зрозуміти себе. Мета курсу "10 подій, що змінили Україну" – переосмислити ці ключові події. Курс "Історія України: розмови про минуле та сучасне" присвячений впливу минулого на сучасність України, народженню, розвитку та вибрикам долі української нації. Автор курсу "Українське мистецтво. Перезавантаження" пропонує оновлену візію українського мистецтва від середньовіччя до модернізму, аби показати, що наша спадщина – це бренд, а не моральний тягар. У курсі "Сучасне мистецтво України" ми поглянемо через оптику сучасного мистецтва на історію, культуру та українське суспільство, які розвиваються та формуються тут і зараз, на тлі політичних турбуленцій і пошуків самоідентифікації.
Переваги пакетної пропозиції
Повна вартість 4 курсів становить 10 900 грн. У пакетній пропозиції ви отримаєте значну знижку.
Подарунок
Пакет лекцій можна дарувати. Для цього вам потрібно обрати опцію Подарувати та внести контакти людини, якій ви плануєте зробити такий подарунок.
Доступ на рік
Придбані лекції гарантовано будуть у доступі в особистому кабінеті протягом року. Графік навчання кожен налаштовує під себе, дедлайнів та інших обмежень немає.
Вигідна вартість

Перелік курсів

Формат навчання
Курси розраховані для будь-якого рівня знань та занурення у тему
Доступ до лекцій гарантовано впродовж року у вашому особистому кабінеті
Переглядайте лекції, коли вам зручно. Графік навчання та його інтенсивність кожен налаштовує під себе

Якщо ви маєте додаткові питання, радо відповімо на них за телефоном (095) 493 04 04 або у будь-якому месенджері Культурного Проекту
Click to order
Ваше замовлення
Total: 
Ваше ім`я
Ваша електронна адреса
Ваш телефон