Навчання
Онлайн-курс
/

Українське мистецтво:

Мистецтво
У цьому курсі ви розглянете українське мистецтво під незвичайним кутом. Замість схематичного поділу на «живопис, архітектура, скульптура» лектор пропонує зручну послідовну систему з огляду на особливості української культури та історії.
5 вебінарів, початок 26 липня
Набір завершено

скульптура, архітектура, ікона, картина, графіка

Про курс

На перший план будуть винесені такі явища як ікона та картина. Спільні і відмінні риси цих явищ є одними з ключів до розуміння українського мистецтва. Водночас, архітектура, скульптура і графіка також виділені в окремі теми. Це сформує цілісне і структуроване уявлення про українське мистецтво. Дасть можливість зафіксувати для себе галерею яскравих творів та постаті їх авторів.

Кожна лекція – це еволюція українського мистецтва, щоразу в окремому його виді. Ви побачите у новому контексті широко відомі твори і відкриєте для себе маловідомі шедеври. Почуєте не лише про улюблені образи, але й техніку видатних майстрів.
Як буде викладатися курс
Після завершення курсу ви отримаєте сертифікат. Доступ до відеолекцій буде гарантовано зберігатися для вас впродовж року
Доступ до курсу та сертифікат
Комунікація зі слухачами курсу буде відбуватися у ТГ-групі. В комплекті з записами лекції ви отримаєте презентації, перелік додаткової літератури та корисних джерел від лектора
Додаткові матеріали та комунікація
Онлайн-курс, 5 лекцій
Лекції читатимуться щовівторка о 19:00, у форматі вебінарів з обговоренням. Тривалість заняття — 2 години

Кому буде цікавий цей курс

Тим, хто хоче побачити відомі твори у новому контексті та відкрити для себе маловідомі шедеври
/
Тим, хто прагне цілісно сприймати, розуміти та знати українське мистецтво
/
Тим, хто хоче розрізняти українське мистецтво за періодами і художньою якістю
/

Програма курсу

Лектор

Антін Проненко

Художник та дослідник мистецтва і культури, автор освітніх програм та кураторських проєктів у Києві та Львові. У його доробку понад десяток курсів, лекцій, освітніх програм та авторських досліджень, серед яких «Український модерн», «Українське мистецтво без шароварів», «Олександр Мурашко», «Еротика та оголеність у мистецтві», «Що я забув у музеї?» та лекції «Втрачені шедеври», «Мистецтво крупним планом».
Формат навчання
Якщо ви маєте додаткові питання, радо відповімо на них за телефоном
(095) 493 04 04
Мова викладання - українська.
Доступ до записів лекцій гарантовано протягом року.
Переглядайте лекції, коли вам зручно.
Лекції читатимуться онлайн у форматі вебінарів з експертом.
Поширені питання