Навчання
/
Історія музики
за 120 хвилин
Музика
За дві години ви дізнаєтесь все, що не знали про класичну музику. Kомпозитор та мистецтвознавець Віталій Вишинський проведе вас повз хащі термінів та стилів і по поличках розкладе всю звукову історію Європи від античних часів до ХХ ст. Ви отримаєте можливість прокачати свої вуха та навчитись чути більше за інших.

Мова викладання – російська.
400 грн
Відеолекція
Click to order
Ваше замовлення
Total: 
Ваше імя
Ваша електронна адреса
Ваш телефон
Виклад однієї дисципліни за 2 години від провідного фахівця
Про лекцію
«Музику слухають всі, утім чують її зовсім не всі». Ця відома максима знаного музикознавця Бориса Асаф’єва, нині набуває все більшого значення, адже музика сьогодення — це музика найрізноманітніших стилів, жанрів, епох, напрямів. Як не загубитися у цьому музичному різнобарв’ї? Як слухати музику, що була створена для слухачів зовсім інших епох, інших культур? А як бути з музикою у наш час, як вчути її зміст? На ці та інші питання шукаємо відповіді впродовж лекції.
Це завжди актуальні теми й лекції від найавторитетніших інтелектуалів України
Для тих, хто цінує лаконічність, стислість й авторитетну думку
120 хвилин
Це авторська оптика, завдяки якій ви можете осягнути основні закономірності
Це насамперед «вектор» вашого розвитку; це «кістяк» на який варто спиратися, якщо ви захочете дослідити тему самостійно
Лектор
Віталій Вишинський
Композитор, музикознавець, піаніст. Кандидат мистецтвознавства. Член Національної спілки композиторів України. Стипендіат Міжнародного вагнерівського товариства. Доцент кафедри теорії та методики музичного мистецтва Інституту мистецтв Київського університету імені Бориса Грінченка. Лектор відкритого лекторію про музику «Звук», організованого OK projects.

Закінчив композиторський факультет Національної музичної академії України імені П.І. Чайковського, згодом аспірантуру на кафедрі історії зарубіжної музики. Захистив дисертацію на тему «Симфонізм Д. Шостаковича і Г. Малера: рух як структуруючий та музично-драматургічний фактор».